لوگوی sms.ir

فعالسازی آزمایشی ماژول پیامک سفید (باشگاه مشتریان)

 

کاربر گرامی، سرویس زیر دیگر ارائه نمی‌شود! 

 
فعالسازی آزمایشی ماژول پیامک سفید (باشگاه مشتریان)

ایده پردازان با قابلیت جدیدی که به سامانه ارسال پیامک sms.ir اضافه نموده ، نیاز بسیاری از کاربران عزیز را برطرف نموده است .

نکته : علاوه بر روش زیر می توانید با کلیک روی لینک به صورت آنی و رایگان و  به ساده ترین روش ممکن پیامک سفید را فعال نمایید : فعالسازی پیامک سفید

همانطور که می دانیم برای ارسال به شماره های بلک لیست می بایست از شماره خدماتی استفاده شود .

اما خدماتی نمودن شماره از سمت اپراتور ها تنها برای اشخاص حقوقی انجام می شود و اشخاص حقیقی نمی توانند شماره خود را خدماتی نمایند .

سایت sms.ir با ارائه ماژول باشگاه مشتریان یا همان پیامک سفید امکان ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، برای مشتریان حقیقی را نیز فراهم نموده است .

اما نکته حائز اهمیت آن است که کاربران عزیز می بایست تنها پیامک خدماتی ارسال نمایند و به افرادی پیامک خود را ارسال نمایند که مشتری و کاربر آن ها باشد و ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد نا شناس در این ماژول میسر نمی باشد .

به عنوان نمونه شخصی که از فروشگاه شما خرید می کند و شما شماره وی را جهت اطلاع رسانی رسیدن محصول جدید یا غیره دریافت می نمایید و می توانید با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان پیامک اطلاع رسانی خود را ارسال نمایید .

هزینه ماژول باشگاه مشتریان ۹۹۰۰۰ تومان به صورت سالیانه می باشد .

اما با فعالسازی ماژول نامبرده ۲۰۰۰ پیامک هدیه نیز به شما تعلق می گیرد .

به تازگی قابلیت جدیدی به این ماژول اضافه شده است که کاربران عزیز می توانند ماژول را به صورت آزمایشی یک روزه فعال نمایند و پس از تست اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهند .

البته در نظر داشته باشید که پس از فعالسازی آزمایشی در صورتی که تا ۴۸ ساعت هزینه ماژول را پرداخت نمایید ۲۰۰۰ پیامک هدیه به شما تعلق می گیرد و پس از ۴۸ ساعت در صورتی که خرید ماژول را انجام دهید تنها ماژول برای شما فعال می شود .

با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان ( پیامک سفید ) به سادگی می توانید ارسال پیامک خود را به تمامی مشتریانتان انجام دهید حتی آن هایی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند .

همچنین این ماژول وب سرویس را نیز ارائه داده است و شما می توانید از طریق وب سایت خود نیز پیامکتان را ارسال نمایید و نگران شماره های بلک لیست نباشید .

شایان ذکر است این ماژول کاملا به صورت قانونی فعالیت می نماید و در صورتی که کاربران گرامی طبق ضوابط تعیین شده از آن استفاده نمایند با مشکلی مواجه نخواهند شد .

ماژول باشگاه مشتریان یا همان پیامک سفید می تواند برای تمامی اصناف و مجموعه ها کاربردی واقع گردد .

 

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x