لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

فروش ویژه پنل نمایندگی برای مدت محدود

فروش ویژه پیامک

فروش ویژه پنل نمایندگی سامانه پیامک

با رویکرد جدید شرکت ایده پردازان تقریبا یکسالی است که به هیچ عنوان نمایندگی با شرایط ساده و ارزان به شکل زیر ارایه نشده است ، دلیل عدم ارایه نمایندگی با شرایط ساده ، کمک به کارکرد بهتر نمایندگان قبلی بوده است .

هم اکنون شرکت با توجه به درخواست های مکرر کاربران ، برای مدت محدود و تعداد محدود ، شرایط ویژه ای را برای اخذ نمایندگی با قابلیت ساخت نامحدود کاربر و تحت برند شما ارایه کرده است .

عید تا عید ( عید مبعث تا نیمه شعبان ۱۳ خرداد)

فروش ویژه پیامک

قیمت پنل نمایندگی سامانه پیامک در این مدت محدود ۴۹۰,۰۰۰ تومان می باشد و هر پیامک با قیمت ویژه ۱۱۹ ریال تمام شده (مالیات بر ارزش افزوده به این مبلغ اضافه نمی گردد اما ۱۰ ریال مصوبه مجلس شورای اسلامی به این مبلغ اضافه می شود) ارایه می گردد .

قابلیت ایجاد نماینده زیرمجموعه نیز وجود دارد و به ازای هر دسترسی نمایندگی جدید زیرمجموعه شما مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان دریافت می گردد .

تمدید سالیانه پنل های نمایندگی با ۴۰ درصد تخفیف می باشد .

نماینده می تواند روی دامنه (سایت) مورد نظر خود اقدام به فعالیت نماید و درگاه آنلاین خود را جهت فروش شارژ به کاربران ارایه نماید و هیچ نامی از شرکت ایده پردازان الکترونیک یا sms.ir برده نخواهد شد و تمامی لوگوها و … از بخش تنظیمات سامانه پیامک قابلیت آپلود دارند و هیچ تفاوتی بین امکانات sms.ir و نماینده جهت فروش وجود نخواهد داشت .

پیشنهاد ویژه نمایندگی سامانه پیام کوتاه

جهت اخذ نمایندگی این مراحل را طی نمایید :

۱ – در صورتی که در سایت عضو نیستید ، عضو شوید .

۲ – پنل خود را به میزان ۴۹۰,۰۰۰ تومان شارژ نمایید .

۳ – از طریق بخش پشتیبانی درخواست دهید تا هزینه از پنل شما کسر گردد و پنل شما به نمایندگی تبدیل گردد تا پنل مدیریت به شما نمایش داده شود .

مراحل عقد قرارداد و … پس از مراحل فوق توسط واحد قراردادها صورت می پذیرد .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x