لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

فروش محصول با دریافت پیامک

UserValidation

فروش محصول با دریافت پیامک

بیشتر افراد از قابلیت ارسال پیامک پنل های اس ام اس برای تبلیغات و یا معرفی محصولات خود استفاده می کنند و در ذهن اکثر افراد این گونه جا افتاده است که فقط ارسال پیامک سامانه های پیام کوتاه ابزار تبلیغاتی می باشد . دریافت پیامک در سامانه های پیام کوتاه می تواند مکمل خوبی برای تبلیغات پیامکی و یا سایر تبلیغات شما باشد . معمولا در ارسال پیامک نمی توان کامل ویژگی های محصول ، نحوه ی خرید ، قیمت و تنوع را بیان کرد اما می توان با استفاده از دریافت پیامک مشتریان بالقوه را شناسایی و محصول خود را  از طریق پشتیبانان و فروشندگان کامل معرفی کنیم .

روش هایی که می توان از دریافت پیامک استفاده کرد متفاوت می باشد و هر شخص بنا به محصول خود می تواند استفاده کند اما دو راه پیشنهادی را خدمت شما اعلام خواهم کرد :

با استفاده از ارسال پیامک : چون در ارسال پیامک  معمولا محدودیت کارکتر یا هزینه  وجود دارد  به طور کامل نمی تواند کالای خود را شرح دهید در این جور مواقع بهتر است در متن اس ام اس توضیح مختصری در مورد محصول خود دهید و در پایان اس ام اس اعلام کنید برای معرفی بیشتر یا توضیح کاملتر عدد ۱ را به شماره پیامکی ارسال کنند .افرادی که به شما پیامک ارسال می کنند محصول شما برای آنها جذاب بوده و کارشناسان شما با تماس تلفنی می توانند توضیحات کامل را خدمت مشتریان بالقوه که عدد یک را پیامک کرده اند دهند .

تبلیغات تلویزیون و رادیو : مورد که در حال حاضر پرکاربردتر از قبل هم شده استفاده از دریافت پیامک در تبلیغات تلویزیون و رادیو به عنوان مثال یک شرکت قصد دارد محصول خود را از طریق تلویزیون تبلیغ کند آن شرکت یک پنل اس ام اس با شماره پیامکی تهیه می کند و به مشتریانی که قصد خرید محصول را دارند اعلام می کند مثلا عدد ۱۱ را پیامک کنند و محصول را با قیمت کمتری به مشتریان می رساند در واقع فروش از طریق پیامک هم به نفع خریدار و هم به نفع فروشنده می باشد . خریدار با قیمت کمتری محصول را درب منزل تحویل می گیرد و فروشنده هم مستقیما بدون اینکه هزینه ی مغازه ، کارمند فروش  یا بازاریاب کند  مشتری خود را یافته و کالا را به دست آنها می رساند .

نکته ایی که برای فروش کالا از دریافت پیامک اهمیت دارد انتخاب یک شماره کوتاه با ارقام کم است چون ممکن است بیننده تلویزیون  یا شنونده رادیو فرصت کافی برای یاداشت و یا به خاطر سپردن ارقام شماره پیامکی شما را نداشته باشد و به خاطر طولانی بودن شماره مشتری را از دست بدهید .

تبلیغات شبکه های اجتماعی – در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام مانند تبلیغات رادیو و تلویزیون هم می توانید از طریق دریافت پیامک مشتریان خود را جذب کنید  به عنوان مثال عکس محصول خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار دهید و اعلام کنید برای دریافت محصول و یا اطلاعات بیشتر یک عددی را پیامک کنند پس از مشاهده شماره ها می توانید با افراد تماس و محصول خود را به فروش برسانید .

علاوه بر موارد گفته شده ماژول هایی مانند کدخوان ، منشی پیامک ، پاسخ تبلیغاتی یا باشگاه مشتریان که اساس آنها بر اساس دریافت پیامک می باشد می توانید کمک بسزایی در تبلیغات محصول شما داشته باشند.

برای اطلاعات کامل از ماژول ها و کاربر آنها می توانید با شماره ی ۰۲۱۲۸۵۳ تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شرکت شما را در مورد ماژول ها کاملا راهنمایی نمایند

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x