لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

فروش سامانه پیامک بدون سرمایه گذاری

نمایندگی سامانه پیامک

روش جدیدی از نمایندگی سامانه پیامک توسط ایده پردازان الکترونیک ارایه شده است :

در این روش شما می توانید فقط فروشنده سامانه پیامک باشید و از فروش شارژ ،‌ ماژول ها ، شماره های پیامکی و … سود ببرید ، نکته قابل توجه در این طرح دو مورد زیر می باشد :

۱ – نیازی نیست که شما خدمات پشتیبانی به کاربران بدهید ، کلیه خدمات پشتیبانی توسط ایده پردازان الکترونیک ارایه می گردد و کاربران شما جهت دریافت خدمات پشتیبانی یا تیکت درج می کنند که کارشناسان ایده پردازان در سامانه پیامک پاسخگوی این اشخاص خواهند بود یا اینکه با تلفن ۰۲۱۲۸۵۳  تماس می گیرند و کارشناسان کلیه سوالات کاربران را در رابطه با سامانه پیامک به ایشان پاسخ خواهند داد .

۲ – نیازی به سرمایه گذاری نیست ، در این روش شما نیازی نیست که هیچ گونه سرمایه گذاری انجام دهید ، در این طرح کاربران شما می توانند از شارژ خریداری کنند و جهت خرید شارژ نیازی نیست که شما شارژ کافی داشته باشید و کلیه خریدها از مبدا یعنی ایده پردازان الکترونیک صورت می گیرد و سود این خرید به حساب کاربری شما افزوده می گردد .

تسویه حساب سود ها به صورت ریالی به حساب بانکی شما واریز می گردد و نیازی نیست که سود خود را برای ارسال پیامک استفاده نمایید .

با این روش شما ساده ترین کار ممکن را انجام میدهید و کلیه خدمات بعد از آن با ایده پردازان خواهد بود ، دقت داشته باشید که ثبت نام اولیه کاربران به همراه شماره ۵۰۰۰ اختصاصی رایگان بوده و شما فقط باید کاربران را راغب کنید که ثبت نام انجام دهند .

اطلاعات بهترو دقیق تری در رابطه با نحوه ثبت نام کاربران و فعالسازی نمایندگی شما در این طرح طی روزهای آتی منتشر می گردد ، لطفا در این رابطه تا انتشار خبر جدید با کارشناسان تماس حاصل نفرمایید ، زیرا با توجه به نو بودن ایده ، هیچ گونه اطلاعات دقیق تری فعلا منتشر نخواهد شد .

 

 نمایندگی سامانه پیامک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x