لوگوی sms.ir

طریقه افزودن مخاطب در سامانه پیامک سفید

طریقه افزودن مخاطب در سامانه پیامک سفید به گونه ای در نظر گرفته شده است که به صورت تکی و یا گروهی در سریعترین زمان به مخاطبین خود دسترسی داشته باشید. در قسمت مخاطبین سامانه جدید پیامک سفید و پس از معرفی اجمالی، در این مقاله نحوه ایجاد مخاطب جدید و افزدون گروهی بررسی خواهد شد.

طریقه افزودن مخاطب در سامانه پیامک سفید :

مخاطب جدید:
قبل از ورود کاربر حتما می بایست گروه ایجاد شده باشد. ایجاد گروه در مقاله روش ایجاد گروه و ویرایش آن درسامانه جدید پیامک سفید توضیح داده شده است. هنگامی که وارد قسمت مخاطب جدید شوید قسمتی به شما نمایش داده می شود که می توانید شماره موبایل مخاطب خود را وارد نمایید. ورود شماره موبایل الزامی می باشد و در کنار شماره همراه می توان نام و نام خانوادگی را نیز اضافه نمود. دو تصویر پیش فرض هم برای استفاده در آواتار تعریف شده است. پس از ورود اطلاعات و انتخاب گروه مورد نظرتان برای کاربر، با انتخاب ” افزدون مخاطب” کاربر اضافه خواهد شد.

طریقه افزودن مخاطب در سامانه پیامک سفید

افزودن گروهی:
پس از ورود به قسمت افزودن گروهی؛ می توانید به دو صورت کلی مخاطب گروهی وارد نمایید. ساده ترین راه اضافه شدن گروهی استفاده از copy – past می باشد. در قسمت ” افزودن دستی ” می توانید تا ۱۰۰۰۰ شماره را به همین صورت وارد نموده و با انتخاب گروه مورد نظرتان با انتخاب ” افزدون مخاطب” لیست خود را وارد نمایید.

طریقه افزودن مخاطب در سامانه پیامک سفید

راه دوم ورود مخاطب به صورت گروهی افزودن از فایل اکسل است. فایل نمونه اکسل در سامانه قرار داده شده است تا بتوان به راحتی اطلاعات را در آن وارد نمود. نکته مهم در این است که فایل اکسل حتما می بایست با فرمت .xls باشد. با توجه به اینکه ممکن است فرمت اطلاعات وارد شده در اکسل با فرمت پیش فرض متفاوت باشد و یا با فرمت پسوند دیگری اطلاعات خود را ذخیره نمایید، بهتر است اطلاعات در همین فایل اکسل وارد شود و در صورت امکان اطلاعات خود را قبلا در یک فایل notepad ذخیره نمایید و سپس به فایل اکسل منتقل کنید. با اینکار فرمتی به فایل نمونه منتقل نخواهد شد.

طریقه افزودن مخاطب در سامانه پیامک سفید

پس از آپلود فایل اکسل و انتخاب گروه مورد نظرتان با انتخاب” افزودن مخاطبین” کاربران خود را به گروه مورد نظرتان اضافه نموده اید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x