لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

طراحی واکنشگرای (Responsive) سامانه پیام کوتاه

ResponsviePanel

به طور قطع می توان گفت که تکنولوژی همواره در جهت بهبود عملکرد و استفاده بهینه از منابع و بسترهای موجود در حال پیشرفت و حرکت بوده و خواهد بود. این قانون در زمینه برنامه نویسی و دنیای بی انتهای کدها نمود بسیار بیشتری پیدا می کند، چرا که ابزارهای توسعه آن در سراسر دنیا و در دسترس همگان قرار دارد.

برخی تغییرات تنها برای تکمیل نمودن و رفع نواقص نسخه های قبلی انجام می شود، اما برخی دیگر همگام با تولید یک سخت افزار و یا ایجاد یک تکنولوژی دیگر صورت می پذیرد.

طراحی واکنشگرا نیز از جمله مواردی است که در همین راستا و بر اساس نیازهای مخاطبانی که به استفاده از موبایل و یا تبلت عادت کرده اند، به وجود آمده است.

کلیه سامانه های پیام کوتاهی که تا به امروز فعال شده اند، از طراحی بهینه برای نمایش در موبایل و تبلت برخوردار نیستند و تنها کسانی که از رایانه شخصی و یا لپ تاپ استفاده می کنند، می توانند از پنل استفاده نمایند و همواره برای ارسال پیامک تبلیغاتی و یا انجام امور پیامکی روزانه خود دچار مشکل می باشند. این تکنولوژی در دنیا به نام Responsive شناخته می شود و کلیه طراحانی که در محیط وب اقدام به فعالیت می نمایند باید توانایی ایجاد صفحات خود را به صورت واکنشگرا یا همان ریسپانسیو داشته باشند.

سامانه پیام کوتاه ایده پردازان با توجه به طراحی به روز و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، از این امکان بهره مند می باشد و تمامی قسمتهای آن بر این اساس طراحی شده اند. در صورت ورود به سامانه از طریق موبایل، تبلت و یا هر وسیله دیگری که امکان اتصال به وب را داشته باشد، صفحات به صورت کامل لود می شود، اما تفاوتی که لود این صفحات با صفحات معمولی دارد، عدم نیاز به زوم نمودن صفحه و حذف موارد غیرضروری از لیست نمایش داده شده می باشد.

به جرات می توان گفت که سامانه ایده پردازان به صورت کامل از این تکنولوژی سود می برد و در هیچ صفحه ای برای دیدن امکانات با مشکل مواجه نخواهید بود. نمایش پنل در موبایلهایی با صفحه نمایش ۴ اینچ تا رایانه های شخصی به صورت کامل انجام می گردد.

ResponsviePanel

در دنیای امروز Responsive بودن یک مزیت نیست، بلکه یک الزام است که باید تمام طراحی های نرم افزارهای موجود، با توجه به نفوذ روز افزون اینترنت و وسایل ارتباطی در زندگی روزمره، به سمت استفاده از این تکنولوژی حرکت نمایند.

علاوه بر اینکه سامانه را می توانید با تلفن همراه خود لود نمایید، تارنمای پیامکی ایران، نرم افزارهای متناسب با هر یک از سیستم عاملهای پرکاربرد تلفن همراه را نیز برای استفاده کاربران و نمایندگان ارائه نموده است و بسیاری از امکانات مورد نیاز روزمره کاربران را در آن گنجانده است.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x