لوگوی sms.ir

شماره پیامک خدماتی

شماره پیامک خدماتی

خطوط پیامکی چندین نوع هستند : خطوط تبلیغاتی ، خطوط خدماتی ، خطوط ارایه خدمات VAS و …

خطوط تبلیغاتی ، خطوطی هستند که با آنها اقدام به ارسال پیامک می نمایید و به شهر ، محدوده و … پیامک ارسال می کنید ، این خطوط قابلیت ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ندارند ، زیرا این اشخاص قانونا اعلام کرده اند که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند .

نوع دیگری از خطوط VAS هستند که ابتدای آنها با ۲۰ یا ۶۰ و … آغاز می شود یعنی خطوط ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا  ۳۰۰۰  و … نیستند ، این خطوط به این شکل هستند که بعد از دریافت پیامک توسط مخاطب به ازای دریافت اطلاعات خاصی توسط گیرندگان مانند فال حافظ و … هزینه ای برای گیرنده در نظر گرفته می شود که معمولا این هزینه بین ۳۵ تا ۱۵۰ تومان می باشد.

یکی دیگر از خطوط که موضوع این مقاله می باشد خط پیامکی خدماتی می باشد .

این خطوط همان خطوط تبلیغاتی هستند با این تفاوت که شما باید از آنها به عنوان خط اطلاع رسانی های خاص یا مهم استفاده نمایید و متن پیامک های شما جنبه تبلیغاتی نداشته باشد ، برای این یک خط پیامکی تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کنید باید تعهدنامه ای را امضا کنید و به دست کارشناسان شرکت برسانید و بعد از ارسال تعهدنامه توسط ما به اپراتور معمولا یک هفته الی یک ماه بعد خط پیامکی تبلیغاتی به خدماتی تبدیل می گردد و شما می توانید با این خطوط به همه اشخاص پیامک ارسال نمایید .

متونی که به این اشخاص ارسال می کنید باید حتما جنبه اطلاع رسانی داشته باشد و ارسال هرگونه پیامک به این اشخاص که جنبه تبلیغات داشته باشد موجب خسارت شده است و مسولیت آن با شخص ارسال کننده می باشد .

اگر مورد استفاده شما از پیامک ها خدماتی می باشد با کارشناسان شرکت به شماره ۰۲۱۲۸۵۳ تماس بگیرید تا راهنمایی های تکمیلی صورت گیرد .

شماره پیامک خدماتی

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۲]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x