لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول پاسخ تبلیغاتی

پاسخ تبلیغاتی

شرح ماژول ارسال پاسخ تبلیغاتی


معرفی :

  – حفظ برقراری ارتباط با مشتریان و پاسخگویی سریع به آنها از اولویت های هر شغل و کسب و کاری می باشد. در پنل های ارسال اس ام اس برای بهره گیری از چنین امکانی ماژولی با عنوان پاسخ تبلیغاتی آماده سازی شده است که در این راه به شما کمک شایانی می نماید.

  – نحوه عملکرد ماژول پاسخ تبلیغاتی ، همانگونه که از نامش پیداست در زمانی مشخص می شود که پیامی به سامانه ارسال شده باشد و این سرویس پاسخی را به آن پیام ارسال نماید. با این توضیح مشخص است که زمانی ماژول پاسخ تبلیغاتی عمل خواهد نمود که پیامی به سامانه ارسال شود و به صورت اتوماتیک به آن پیام پاسخی داده می شود. نکته متفاوت این سرویس نسبت یه ماژول منشی پیامک در این است که این سرویس بدون در نظر گرفتن محتوای متن دریافتی یک متن مشخص و ثابت را به شماره همراه فرستنده پیام ارسال می نماید و این در صورتی است که در ماژول منشی پیامک این قابلیت وجود دارد که به ازای محتوای متن ، پیامی متفاوت ارسال شود.

  – سرویس پاسخ تبلیغاتی مناسب با تمامی مشاغل و افراد می باشد. علاوه بر استفاده کنندگان شرکتی ، تولیدی ها ، کارخانه ها ، دفاتر بیمه ، مغازه ها و فروشندگان ، افراد شخصی نیز می توانند به عنوان یک SMS Reply از این سرویس استفاده نمایند تا به ارسال کننده پیام اعلام نمایند که پیام ارسال شده آنها دریافت و در سامانه ثبت شده است، به زودی بررسی و به زودی پاسخ داده خواهد شد.

 پاسخ تبلیغاتی

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x