لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

شرح ماژول منشی پیامک

مرحله اول

شرح ماژول منشی پیامکی برای کاربران عزیزی که می خواهند از این سیستم در پنل انبوه sms.ir استفاده کنند در این مقاله انجام می شود.

معرفی ماژول منشی پیامک

در گذشته‌ای نه چندان دور، برای اعلام آخرین قیمت‌ها، اطلاع از وضعیت موجودی کالاها، اعلام نمرات دانش آموزان، میزان حقوق و یا پاداش و … حضور فیزیکی و یا حداقل تماس تلفنی امری طبیعی بود. اما امروزه وضع کمی تغییر کرده است. شما در صورت استفاده صحیح و به جا از ماژول منشی پیامک خواهید توانست علاوه بر کاستن از میزان انرژی و زمانی که صرف انجام امور به صورت سنتی می کنید، در هزینه های جاری خود نیز صرفه جویی نمایید.

نحوه عملکرد ماژول

به طور خلاصه منشی پیامک متن را دریافت، آن را آنالیز و بسته به نوع پیام دریافتی، پاسخ متناسب با آن را ارسال می کند. برای این کار ابتدا شما اقدام به تعریف گزینه هایی می نمایید که کاربران و یا مخاطبان شما باید نسبت به ارسال آنها به شماره پیامکی شما اقدام نمایند. این گزینه ها می تواند یک عدد مثل ۲ و یا ۱۰۰۰ باشد، می تواند شماره پرسنلی، شماره موبایل، کدکالا و یا یک کلمه (البته ترجیحا به صورت انگلیسی) باشد. می توانید برای هر گزینه نیز یک پاسخ اختصاصی تعریف نمایید تا در صورت دریافت آن گزینه، پاسخ به صورت اتوماتیک برای ارسال کننده، ارسال شود.

کاربرد ماژول در مشاغل

چه شغلی دارید؟

این ماژول از کاربردی ترین ماژولهایی است که در پنلها وجود دارد. مهم نیست چه شغلی دارید. تقریبا این ماژول در تمامی کسب و کارها کاربرد دارد و شما قادر خواهید بود به نحوی که دلخواه شما باشد از این ماژول استفاده نمایید.

برای این ماژول دامنه فعالیت تعریف نشده است. تولیدی دارید، فروشنده هستید، رستورانی را اداره می کنید، حسابداری مجموعه ای برعهده شماست و … . هیچ تفاوتی ندارد. منشی پیامک حتما برای شما کاربردی خواهد بود.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x