لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

شرح ماژول انتقال پیامک به URL

مرحله اول
معرفی ماژول مرحله اولمعرفی ماژول نحوه عملکرد ماژول مرحله دومنحوه عملکرد کابرد ماژول در مشاغل کاربرد ماژول در مشاغل مرحله سوم

انتقال پیامک به URL

گاهی ممکن است دریافتی های سامانه پیامک شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد و حتی یک لحظه عدم اطلاع از آنها برای شما هزینه بردار باشد. راهی که به شما پیشنهاد می شود انتقال دریافتی ها به سایت شما و نمایش آن به صورت آنلاین است.

البته می توانید از دایورت پیامک نیز برای این امر استفاده نمایید اما ممکن است تاخیر ارسال پیامک که بسته به بار ترافیکی اپراتور کم و یا زیاد می شود، دریافت پیامک را بر روی تلفن همراه شما با تاخیر همراه سازد. اما انتقال به URL این مشکل را ندارد و بلافاصله پس از دریافت ، پیامک را به آدرس مورد نظر منتقل می نماید.

 

بیان ساده نحوه عملکرد ارسال هوشمند

زمانی که پیامکی به شماره اختصاصی شما ارسال شود، بدون در نظر گرفتن نوع آن ، پیامک مورد نظر به آدرس اینترنتی یا همان URL که مطابق نمونه اعلام شده در سامانه تعریف کرده اید منتقل می شود.

البته پیامک در صورتی با موفقیت منتقل می شود که آدرس دریافت کننده در سمت شما به صورت دقیق ثبت شده باشد و کلیه پارامترهای ارسال شده توسط سامانه در سمت شما به طور صحیح ثبت شوند.

چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

بدون در نظر گرفتن اینکه فعالیت کامل این سرویس منوط به داشتن دانش فنی ابتدایی برای ثبت دریافتی ها می باشد، استفاده از این ماژول اس ام اسی نیز محدود به حیطه کاری خاصی نمی باشد.

سایتهای اینترنتی اعم از فروشگاهی و خبری، از اصلی ترین استفاده کنندگان از این ماژول می باشند. همچنین شرکتهای خصوصی، بیمه ها، آژانسهای هواپیمایی و … نیز می توانند از این ماژول در راستای اهدف خود استفاده نمایند.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x