لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

شرح ماژول ارسال هوشمند

مرحله اول

شرح ماژول هوشمند پنل پیامکی sms.ir برای کاربران عزیزی که می خواهند ارسال هوشمند انجام دهند،  در این بخش انجام می شود.

معرفی ماژول ارسال هوشمند

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید انجام اطلاع رسانی هایی که هر روزه به صورت پیامک و با نام خود شما برایتان ارسال می شود چه اندازه ساده است و حتی خود شما نیز می توانید از همین طریق اقدام به ارسالهای مشابهی با نام و اطلاعات مخاطبانتان داشته باشید.

با استفاده از این ماژول قادر خواهید بود علاوه بر اطلاع رسانی داینامیک و کاملا پویا به مخاطبان خود، زمانی که صرف انجام دادن این کار می کنید را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش دهید. مطمئن هستیم استفاده از این ماژول برای خود شما نیز جذاب خواهد بود.

نحوه عملکرد ماژول

مکانیزم عملکرد این ماژول برخلاف ظاهر آن بسیار ساده است. تنها کافی است در فایل اکسل نمونه ای که در بخش ارسال هوشمند و بر اساس اطلاعاتی که نیاز دارید مشخصات هر شخص را روبروی شماره موبایل وی درج نمایید. پس از ثبت و ذخیره سازی فایل، به بخش ارسال هوشمند پنل خود مراجعه نمایید و متن مشترکی را برای ارسال به تمامی مخاطبان درج نمایید، فایل را فراخوانی نمایید و دکمه ارسال را بزنید. پنل به صورت هوشمند با جایگذاری اطلاعاتی که مربوط به هر شماره می باشد اقدام به ارسال متون به صورت اختصاصی می نماید.

کاربرد ماژول در مشاغل

چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

هر شغلی که داشته باشید حتما اطلاعاتی از مخاطبین و مشتریان خود دارید. برای حفظ مشتری هایی که مدتها برای جذب آنها تلاش کرده اید لازم است به مناسبتهای مختلف علاوه بر تبریک و یا تسلیت، کسب و کار خود را برای مخاطبین خود یادآور شوید و تخفیفات و محصولات و اخبار جدید را به اطلاع آنها برسانید.

ادارات و شرکتها، مغازه دارها، تولیدکنندگان، بانکها و موسسات مالی، آموزشگاهها، رستورانها و به طور کلی تمامی افرادی که به نوعی با فعالیتهای اقتصادی در ارتباط هستند می توانند از این ماژول استفاده نمایند.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x