لوگوی sms.ir

شرح ماژول ارسال مناسبتی – تبریک تولد

مرحله اول

شرح ماژول ارسال مناسبتی – تبریک تولد در مقاله پیش رو برای شما عزیزان انجام می شود، با ما همراه باشید.

معرفی ماژول

تبریک گفتن یک رویداد مانند تولد و یا سالگرد ازدواج یکی از کارهایی است که همواره شما را در یاد و خاطره مخاطبانتان حفظ می کند.

نه تنها این کار برای حفظ مشتریانی که مدتها برای به دست آوردن آنها تلاش کرده اید مناسب است بلکه این نوع برقراری ارتباط به تجارت شما کمک شایانی خواهد کرد.

یادآوری کردن اتمام تاریخ بیمه نامه ها ، فرارسیدن سررسید اقساط و یا بازپرداخت وام ، اعلام اتمام مهلت ثبت نام و … از جمله مواردی است که می تواند در مدت زمان اندکی بازخوردهای مناسبی را به شما بدهد.

نحوه عملکرد ماژول

با توجه به اینکه تمامی تاریخهایی که باید ارسال پیامک در آنها انجام شود می بایست در سامانه موجود باشند، قبل از استفاده از این سرویس باید حتما اطلاعات افراد اعم از تلفن همراه و حداقل یک تاریخ که با عناوین تاریخ تولد و یا تاریخ مناسبت ۱ الی ۴ تعیین شده است، را در دفترچه تلفن سامانه خود ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که تاریخهایی که در قسمت مخاطبین خود به ازای هر موبایل وارد می کنید ملاک ارسال های مناسبتی و تبریک شما می باشد.

پس از درج مخاطبین و تاریخهای مورد نظر، به بخش سرویس ارسال مناسبتی وارد شده و متن مورد نظر خود را برای ارسال وارد نمایید. پیامکهای شما در زمانهای مشخص شده و به صورت خودکار ارسال خواهد شد.

کاربرد ماژول در مشاغل

چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

با توجه به نوع کار و نحوه عملکردی این سرویس ، کسانی می توانند از آن استفاده کنند که علاوه بر اینکه شماره های مخاطبین خود را دارند ، تاریخی را نیز برای یادآوری برای آن شماره ها ثبت کرده باشند.

مراکز صدور بیمه نامه ها ، درمانگاهها و یا مراکزی که برای مراجعه وقت قبلی تعیین می نمایند ، مدارس و مراکز آموزشی ، سایتها و … از جمله مشاغل و اصنافی هستند که قادر به استفاده از این سرویس خواهند بود.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x