لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

شرح ماژول ارسال سن و جنسیت

مرحله اول
معرفی ماژول مرحله اولمعرفی ماژول نحوه عملکرد ماژول مرحله دومنحوه عملکرد کابرد ماژول در مشاغل کاربرد ماژول در مشاغل مرحله سوم

ارسال سن و جنسیت

کالایی دارید که قصد تبلیغ نمودن آن را دارید!؟ اما مشکلی که دارید این است که کالای شما مخاطب خاص خود را دارد و به درد تمامی اقشار جامعه نمی خورد.

برای حل این مشکل همراه اول امکانی را در اختیار اپراتورهای خود قرار داده است که به وسیله آن بتوانند به مخاطبان خاص و رده سنی مشخصی پیام خود را ارسال نمایند.

در حال حاضر تمامی اپراتورها از این امکان پشتیبانی نمی کنند ، ۵۰۰۰۲ یکی از اپراتورهایی است که این امکان را برای ارسال اس ام اس های خاص در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اما در صورتی که اپراتورهای دیگر نیز این امکان را بر روی سرویس خود ارائه کردند بلافاصله به سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه ایده پردازان اضافه خواهد شد.

 

بیان ساده نحوه عملکرد ارسال سن و جنسیت

سیستم عملکرد این سرویس کاملا مشابه استفاده از بانک های موجود در سامانه است. تنها تفاوت در این است که به جای اینکه شماره ها در سامانه و سرور شرکت قرارداشته باشد از طریق وب سرویس پردیس همراه اول ارسال می شوند. سامانه متن مورد نظر را به همراه پارامترهای شهر، جنسیت، سن و تعداد را به وب سرویس برای ارسال پیامک تحویل می دهد و به همین دلیل هیچ دسترسی برای مشاهده شماره ها پس از تایید و انجام شدن آن وجود ندارد. حتی پس از انجام شدن ارسال نیز تنها گزارشی که به شما می دهد تعداد ارسال شده می باشد. با توجه به اینکه این بانک مستقیما از پردیس همراه اول خوانده می شود درصد خطا و اشتباه آن بسیار پایین است.

چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

اینکه چه شغلی داشته باشید اصلا برای استفاده از این ماژول اهمیت ندارد. تنها موردی که برای استفاده کردن از این سرویس اهمیت دارد این است که بدانید کالا یا خدمات شما به درد مردها می خورد و یا زنها! اطلاعرسانی شما باید به کدام رده سنی انجام شود، نوجونان، جوانان، میانسالان و یا سالمندان. پس از مشخص نمودن متن مورد نظر خود را تایپ نموده و با خیال راحت ارسال نمایید.

اگر کالا یا خدماتی دارید که مختص بانوان و یا آقایان است، اگر تنها سنین خاصی قادر به استفاده از محصول شما می باشند استفاده از این ماژول به شما پیشنهاد می شود. با استفاده از این سرویس بازار هدف مناسبتری را برای انجام تبلیغات خود انتخاب نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x