لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

شرح ماژول ارسال از موبایل

مرحله اول

۱.ارسال از طریق موبایل

گاهی اوقات برای شما پیش خواهد آمد که نیاز به ارسال پیامک های خود در زمانی مشخص دارید اما دسترسی به اینترنت و ورود به پنل پیامک خود را ندارید. همانطور که برای استفاده از برخی از خدمات بانکها نیازی به مراجعه مستقیم به بانک نخواهید داشت و می توانید از طریق تلفن همراه و یا رایانه خود و از طریق اتصال به اینترنت آنها را انجام دهید

یکبار وارد سامانه خود شوید ، تنظیماتی را که مربوط به ارسال پیامکی است که باید از تلفن همراه آن را به سامانه ارسال نمایید تا مشخص و ثبت نمایید

از این پس در هر زمان و مکان که خواستید می توانید دستور ارسال را از طریق تلفن همراه خود صادر نمایید

 

۲.بیان ساده نحوه عملکرد ارسال از موبایل

عملکرد این سرویس به گونه ای است که متن باید از تلفن همراه شما ارسال شود. اما شماره های دریافت کننده از سامانه و از داخل دفترچه تلفن شما استخراج می شود. پس قبل از هرکاری باید شماره های مخاطبین خود را در دفترچه تلفن خود وارد نموده و سپس آنها را در گروههای مخاطبین وارد نمایید.

به ازای هر از موبایلی که تعیین می نمایید می توانید یک کلیدواژه خاص تعیین نمایید. این بدین معناست که شما قادر خواهید بود تعداد نامحدودی گروه را برای دریافت تعیین کرده و در هر زمان به مخاطبین خاص خود ارسال پیامک انجام دهید. نحوه ارسال بر اساس استاندارد تعیین شده که توضیح کامل آن در بخش مورد نظر قرار دارد می باشد و سرویس ارسال از موبایل به دریافتی های دیگر توجهی نخواهد کرد.

 

۳.چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

فرض کنید برگزار کننده یک همایش هستید و یا جلسه ای را تدارک دیده اید. قصد دارید بلافاصله پس از اتمام جلسه مذکور یک پیامک تشکر به مدعوین و حاضرین در جلسه داشته باشید اما به دلیل مشخص نبودن زمان اتمام نمی توانید از قبل و از طریق ارسال زماندار آن را تعیین نمایید. در اینجا بهترین راه حل استفاده از سرویس ارسال از موبایل است که تنها کافی است دستور ارسال را موبایل خود بدهید.

با توجه به موارد ذکر شده استفاده از این سرویس برای اشخاصی توصیه می شود که همواره دسترسی به اینترنت نداشته ، اما نیاز به ارسال پیامک در زمانهای خاص دارند. با توجه به اینکه شماره های دریافت کننده از دفترچه تلفن سامانه استخراج می شوند استفاده از این سرویس جنبه تبلیغاتی ندارد و بیشتر جنبه اطلاع رسانی خواهد داشت و ارسال پیامک با شماره همراه شما انجام نمی شود بلکه با خط پیامکی فعال در پنل شما  ارسال خواهد شد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x