لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سوالات متداول ( چگونه پنلمان را شارژ نماییم؟ )

ایده هایی برای ارسال پیامک

سوالات متداول ( چگونه پنلمان را شارژ نماییم؟ )

کاربرانی که پس از عضویت در پنل پیامکی ایده پردازان قصد ارسال پیامک چه به صورت تکی و تستی و چه به صورت انبوه را دارند می بایست در ابتدا پنلشان را شارژ نمایند.

شارژ در سامانه پیامکی ایده پردازان به دو روش انجام می گردد.: ۱- پرداخت آنلاین ۲- پرداخت به صورت درج فیش

روش اول : پرداخت آنلاین

اولین راه که آسان ترین راه می باشد ، پرداخت به صورت آنلاین می باشد. در پرداخت به صورت درج فیش این روش شما حتما می بایست کارت عضو شتاب داشته باشید که دارای رمز دوم جهت پرداخت های اینترنتی باشد.

جهت شارژ پنلتان ، وارد سامانه پیامکی شده ، منوی اطلاعات مالی را انتخاب کرده و بر روی شارژ حساب کلیک نمایید. یکی از درگاه ها را جهت پرداخت انتخاب نمایید.

دقت نمایید درگاه های پرداخت آنلاین عضو شتاب بوده و شما می توانید با هر کارتی که عضو شتاب باشد پرداخت آنلاینتان را انجام دهید و لزومی به یکسان بودن بانک درگاه و کارت شما نمی باشد.

مبلغ مد نظرتان را نوشته و یا تعداد پیامک مد نظرتان را جهت ارسال در قسمت تعداد پیامک وارد نمایید. هیچ محدودیتی در انتخاب مبلغ و یا تعداد پیامک وجود ندارد. شما با درج مبلغ ، تعداد پیامک های شارژ شده با آن مبلغ را مشاهده می نمایید و اگر در قسمت تعداد پیامک عدد مد نظرتان را درج نمایید شارژ مورد نیاز جهت آن مبلغ به شما نمایش داده می شود. پس از انتخاب میزان شارژ با کلیک بر روی پرداخت و ورود به درگاه پرداخت آنلاین ،، عملیات شارژ را به اتمام رسانده و پنلتان را شارژ نمایید. شما می توانید از طریق منوی اطلاعات مالی ، پرداختی ها نیز وضعیت پرداختتان را بررسی نمایید.

در صورتی که پرداخت آنلاین شما ناموفق باشد ( قرمز رنگ ) مبلغ کسر شده از حساب شما می بایست بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت از سمت بانک شما به حساب شما برگشت داده شود. دقت نمایید ارسال های ناموفق به دلیل عدم اتمام تراکنش به صورت کامل از سمت بانک می باشد.

روش دوم : پرداخت به صورت درج فیش واریزی

این روش برای افرادی که امکان شارژ آنلاین ندارند ، مناسب می باشد. می توانید از طریق واریز حضوری به حساب های اعلام شده در سامانه پیامکی ، کارت به کارت از طریق نت بانک و یا دستگاه های خود پرداز اقدام به پرداخت مبلغ مد نظرتان نموده و پس از واریز از طریق گزینه ی درج فیش واریزی ، در منوی اطلاعات مالی – شارژ حساب ، اطلاعات فیش واریزیتان را درج نمایید.

اطلاعات در ساعات اداری توسط واحد مالی بررسی شده و در صورت تایید به حساب کاربران واریز می گردد.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x