لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سوالات متداول (چه زمانی سامانه پیامکی و خط هدیه ی من فعال می گردند؟ )

Saticfaction By SMS

سوالات متداول (چه زمانی سامانه پیامکی و خط هدیه ی من فعال می گردند؟ )

اگر سوال این مقاله سوال شما نیز می باشد پس حتما از کاربران جدید سامانه پیامکی ایده پردازان و یا کاربران قدیمی پنل می باشید که سامانه ی شما منقضی شده و نیاز به ارسال مدارک دارید. در ابتدا به این موضوع مهم اشاره می کنیم که تا قبل از آذر ۱۳۹۴ از هیچ کدام یک از کاربران پنل قدیم و جدید مدارکی جهت فعالسازی و یا تمدید سامانه پیامکی گرفته نمی شد. پس اگر از کاربران قدیم ما هستید تا به کنون هیچ مدرکی از شما دریافت نشده است و می بایست جهت تمدید سامانه پیامکیتان مدارک مورد نیاز را ارسال نمایید.

برخی کاربران که در گذشته خط ۰۲۱ و یا ۰۲۶ خریداری نمودند از آنجا که برای خرید خط مدارکی را جهت ارائه به اپراتور آسانک ( ۰۲۱-۰۲۶) ارسال نموده اند بر این باور اند که یکبار مدارک خود را ارسال نموده اند اما دقت نمایید این دو بخش کاملا از هم مجزا بوده و شما می بایست مدارک مرتبط به تمدید را برای تمدید پنلتان ارسال نمایید.

پس تا اینجا همه ی کاربران جدید ( جهت فعالسازی ) و کاربران قدیم (جهت تمدید ) می بایست مدارکشان را آپلود نمایند.

علت در خواست مدارک چیست؟

با یک مثال ساده پاسخ این سوال را خواهیم داد. تصور کنید از شماره ای پیامکی برای شما پیامک هایی با محتوایی نامناسب و یا با قصد آزار و یا کلاهبرداری ارسال می گردد. شما پیگیری می نمایید و در انتها متوجه می شوید شخصی که به شما پیامک ارسال نموده است اصلا وجود خارجی ندارد!! چه راه حلی وجود دارد؟ متاسفانه پس از بروز اتفاقاتی مشابه اپراتورها جهت احراز هویت کاربران نیاز به دریافت مدارک دارند تا امکان تخلف را در این زمینه به حداقل برسانند. دقت نمایید برای دریافت خط پیامکی از آنجا که کلیه خطوط ارائه شده در sms.ir اختصاصی می باشند ، خط با اطلاعات شما در سامانه ثبت شده و به همین دلیل نیاز به مدارک می باشد.

مدارک مورد نیاز چیست؟

۲ نوع حقیقی و حقوقی جهت آپلود مدارک وجود دارد.

مدارک سامانه پیامکی حقیقی : تصویر کارت ملی – تصویر پشت کارت ملی و یا صفحه اول شناسنامه – تصویر قبض حاوی آدرس و کدپستی

دقت نمایید : اطلاعات کارت ملی با اطلاعات درج شده در پنل کاربری شما مطابقت داشته باشد. قبض حتما دارای کد پستی و آدرس بوده و با اطلاعات درج شده در پنل کاربر شما مطابقت داشته باشد. ( قبض حتما نباید به نام شخص صاحب پنل باشد )

مدارک سامانه پیامکی حقوقی : تصویر کارت ملی – تصویر روزنامه رسمی – تصویر آگهی تاسیس

دقت نمایید : کارت ملی شخصی که به عنوان نماینده جهت استفاده از سامانه پیامکی معرفی شده است بارگذاری گردد. شخص در صورت امکان جز افراد ثابت شرکت باشد ک با خروج وی از شرکت مشکلی جهت استفاده از سامانه پیامکی برای شرکت حقوقی بروز نکند.

 

لازم به ذکر است پنل های حقیقی و حقوقی از لحاظ کارایی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

اگر با توجه به اطلاعات اعلام شده مدارکتان را بارگزاری نمایید در ساعات اداری بین ۹ الی ۲۰ مدارک شما در سریع ترین زمان تایید گشته و بلافاصله خط شما نیز فعال می گردد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x