لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سوالات متداول پیرامون ماژول باشگاه مشتریان

Instant Delivery

سوالات متداول پیرامون ماژول باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان یکی از پر طرفدارترین ماژول های سامانه ی پیامکی ایده پردازان می باشد. این ماژول امکان ارسال به خطوط بلک لیست یا لیست سیاه مخابراتی را برای کاربران حقیقی و حقوقی در کوتاه ترین زمان میسر می سازد. در مقالات متعددی نحوه ی استفاده از این ماژول را به همراه آموزش تصویری ارائه نموده ایم . که می توانید از طریق این لینک راهنمای این ماژول را مشاهده کرده و یا فیلم آموزشی ماژول باشگاه مشتریان را مشاهده نمایید.

در این مقاله سعی بر این داریم به سوالات متداول کاربران در مورد ماژول باشگاه مشتریان بپردازیم.

باشگاه مشتریان دریافت پیامک ندارد.

خطوط باشگاه مشتریان عمومی می باشند. خطوط عمومی دریافت پیامک ندارند. پس امکان دریافت پیامک از خطوط باشگاه مشتریان میسر نمی باشد.

عضویت در دفترچه تلفن با دریافت پیامک

خطوط باشگاه مشتریان امکان دریافت پیامک ندارند اما شما می توانید با مشخص نمودن یک کلیدواژه ی خاص مخصوص خودتان مخاطبینتان را عضو سامانه ی پیامکیتان کنید. به عبارتی اگر مخاطبین کلیدواژه ی انتخابی شما را ارسال نمایند سیستم اتوماتیک آنان را در لیست مخاطبین باشگاه مشتریان شما ذخیره می نماید. دقت نمایید امکان دریافت پیامک تنها بر روی کلیدواژه ی انتخابی شما میسر می باشد.

ارسال پیامک به مخاطبین باشگاه مشتریان با خطوط اختصاصی

امکان ارسال پیامک به مخاطبین باشگاه مشتریان از طریق خطوط اختصاصی سامانه ی پیامکتان میسر می باشد. شما می توانید شماره ی مخاطبین را از دفترچه تلفن باشگاه مشتریان به دفترچه تلفن سامانه پیامکیتان منتقل نمایید و به این افراد پیامک ارسال نمایید. دقت نمایید در این روش امکان ارسال پیامک به شماره های بلک لیست میسر نمی باشد . این روش زمانی کاربرد دارد که شما خط اختصاصیتان را خدماتی نموده باشید و پس از آن بخواهید به جای باشگاه مشتریان از خط خدماتی خودتان استفاده نمایید.

ارسال به بانک شماره ها از طریق باشگاه مشتریان میسر نمی باشد.

علل استفاده از ماژول مشتریان ، ارسال به شماره های بلک لیست می باشد. این شماره ها افرادی هستند که رضایت دارند پیامک های شما را دریافت نمایند بنابراین اگر قصد ارسال پیامک های تبلیغاتی را با استفاده از این خطوط دارید به شما پیشنهاد می نماییم این ارسال ها را با خطوط اختصاصیتان انجام دهید. زیرا علاوه بر هزینه ی بالایی که صرف عضویت آنان در مخاطبین باشگاه مشتریانتان می نمایید ممکن است آنان پیامک لغو دریافت پیامک را سریعا ارسال نمایند و شما نتوانید متن پیامک مد نظرتان را به آنان ارسال نمایید. همچنین امکان ارسال پیامک به شماره هایی غیر از شماره های موجود در دفترچه تلفن باشگاه مشتریان توسط خطوط باشگاه وجود ندارد و شما نمی توانید از این خطوط در ماژول ارسال بر اساس شهر و کدپستی ، نقشه گوگل و دیگر بانک های سامانه پیامکی ایده پردازان استفاده نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x