لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سوالات متداول ( هزینه راه اندازی سامانه پیامکی )

Quality Or Price

سوالات متداول ( هزینه راه اندازی سامانه پیامکی )

در مقاله امروز به سوال اکثر کاربران و مخاطبانی که بار اول تیکت درج نموده و یا تماس می گیرند و تا به حال از سامانه های پیامکی استفاده نکرده اند خواهیم پرداخت. کاربرانی که هیچ اطلاعاتی از نحوا ی ارسال پیامک انبوه نداشته و با توجه به نیازشان به دنبال راه اندازی پنل های پیامکی هستند.

سوال :

  • با عرض سلام. من یک اموزشگاه دارم حدود کمتر از ۱۰۰۰ شاگرد و میخوام به خانوادهاشون اعلام کنم که آموزشگاه جابجا شده است . از انواع اپراتور ها هستند. بنظرتون کدام پنل بهترین است برای من ؟
  • با سلام . ما می خواهیم به کارمندان شرکت پیامک ارسال نماییم ، چه مراحل و هزینه ای می بایست پرداخت نماییم؟
  • برای تبلیغ فروشگاهم قصد ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای دارم ، از چه طریقی می توانم اینکار را انجام دهم؟

پاسخ :

همه افراد جهت ارسال پیامک تکی و یا انبوه از طریق سامانه های پیامکی به پنل ، خط و شارژ نیاز دارند.

پنل پیامکی ایده پردازان که رایگان می باشد و شما می توانید به راحتی در سامانه ثبت نام نمایید.

یک خط پیامکی نیز به صورت اختصاصی با ثبت نام در پنل  sms.ir دریافت می نمایید.

مبلغ شارژ هم بدون محدودیت دست خود شما می باشد. به هر میزان که علاقه مندید پنلتان را شارژ نمایید.

پس به عبارنی پنل و خط رایگان بوده و میزان شارژ هم دلخواه دست شما می باشد می توانید ۱۰۰۰ ریال و یا ۱۲۴۵۰۰۰ ریال شارژ نمایید. محدودیتی در مصرف شارژ نیز وجود ندارد. می توانید مقداری از آن را این ماه و باقی مانده را طی ماه ها و یا سال های آینده استفاده نمایید.

برای افرادی که قصد ارسال به شماره های مخاطبین خود را دارند : در سامانه پیامکی ایده پردازان ماژول دفترچه تلفن جهت ذخیره شماره مخاطبین با امکان گروهبندی آنان به صورت رایگان قرار داده شده است. یکی از امکانات ویژه پنل پیامکی ایده پردازان نیز ماژول باشگاه مشتریان می باشد که امکان ارسال پیامک به همه افراد حتی بلک لیست ها را نیز میسر می سازو و شما می توانید شماره ی مخاطبینتان را در دفترچه تلفن باشگاه مشتریان ذخیره و به آنان پیامک ارسال نمایید.

برای افرادی که قصد ارسال پیامک به صورت تبلیغاتی دارند : این افراد می توانید از بانک شماره های شهر و کد پستی ، نقشه گوگل ، سن و جنسیت و اصناف که به صورت رایگان در پنل پیامکی ایده پردازان قرار دارد استفاده نمایید. ارسال از دکل ایرانسل و یا  BTS نیز با امکان ارسال به شماره های ایرانسل منطقه ای گزینه ی مناسبی برای ارسال های منطقه ای می باشد.

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x