لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سوالات متداول ( انتخاب شماره ی از بانک اصناف و یا شهر و کدپستی )

ReliableDelivery

بسیاری از کاربران سامانه پیامکی ایده پردازان که قصد ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی را با استفاده از بانک شماره های موجود در سامانه پیامکی دارند در قسمت انتخاب شماره و نحوه ی انتخاب شماره ها سوالاتی برایشان ایجاد می گردد.

به طور مثال :

ارسال مشاغل و جنسیت و … صفر می باشد ؟ یعنی شما این مواردرو فعال ندارین ؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید

آیا امکان انتخاب شماره ی کمتر از تعداد شماره ها وجود ندارد؟

ارسال پیامک ترتیبی چه تفوتی با ارسال تصادفی دارد؟

در ارسال بر اساس اصناف یا  شهر و کدپستی و یا سن جنسیت در مرحله گیرندگان شما می بایست گیرندگان مد نظرتان را انتخاب نمایید. در بخش گیرندگان هر سه نوع ارسال منوی قرمز رنگی جهت انتخاب محدود و یا صنف مد نظر شما مشاهده می شود.

به طور مثال در تصویر زیر قسمت گیرندگان ارسال بر اساس شهر و کدپستی را مشاهده می نماییم. کادر قرمز رنگ در سمت چپ کادر جهت انتخاب محدوده می باشد. تنها کافیست بر روی جمله ی ( جهت انتخاب محدوده مورد نظر کلیک نمایید ) کلیک کنید.

دقت نمایید در این قسمت نیازی به کلیک بر روی دایره ی کنار عبارت نبوده و تنها کافیست بر روی جمله کلیک نمایید تا زیر مجموعه ها به صورت کشویی به شما نمایش داده شوند.

تا زمانی که رو به روی هر بخش (۰) مشاهده می تمایید به معنی این می باشد که بخش انتخابی شما به زیر بخش های دیگری تقسیم می گردد. با توجه به تصویر زیر تا زمانی که رو به روی قسمت انتخابی عدد نمایش داده شود می توان هر بخش را زیر بخش هایی تقسیم نمود.

 

در مثال بالا شماره های همراه اول دائمی آذرشهر ۹۲۵۷ عدد می باشد که اگر مد نظر شما می باشد کافیست دایره کنار آن را انتخاب نمایید.

نکته ) امکان انتخاب دو منطقه و یا بیشتر وجود ندارد.

پس تا به اینجا مشاهده نمودیم که عدد صفر به معنی نبودن شماره در بانک نبوده و بانک شماره های پنل پیامکی ایده پردازان تمامی مناطق و اصناف را تحت پوشش قرار می دهد . انتخاب هر منطقه نیز به معنی انتخاب کل شماره ها نمی باشد. به عبارتی شما می توانید به تعدادی که مد نظر دارید پیامک ارسال نمایید. بانک شماره ی مثال بالا ۹۲۵۷ شماره دارد اما ما قصد ارسال ۱۰۰ پیامک داریم پس در قسمت تعداد ارسال ، تعداد را ۱۰۰ درج می نماییم.

حال نوبت به نحوه ی ارسال می رسد . دو نوع ارسال وجود دارد : تصادفی و ترتیبی

ارسال تصادفی ، به صورت رندوم ۱۰۰ شماره انتخاب کرده و ارسال شما انجام می گردد. ممکن است در صورتی که بار دیگر از همین بانک شماره جهت ارسال استفاده شود به شماره های تکراری نیز ارسال گردد.

ارسال ترتیبی برای جلوگیری از ارسال پیامک ها به صورت تکراری می باشد. با انتخاب ارسال ترتیبی گزینه ی شروع از ردیف نمایش داده می شود.

 

با توجه به تصویر فوق اگر شروع از ردیف را عدد ۱ بزنید ، از شماره ۱ تا ۱۰۰ جهت ارسال انتخاب می شوند . مرتبه بعدی جهت ارسال می توانید شروع از ردیف را ۱۰۱ وارد نمایید تا به شماره های قبلی پیامک ارسال نشود.

باقی موارد برای فیلتر نمودن شماره های ارسالی بوده و پر نمودن آنان الزامی نمی باشد. پس از انتخاب موارد مذکور تنها کافیست زمان و خط ارسال را انتخاب نموده و پیامکتان را ارسال نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x