لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سوالات متداول ( ارسال با نام برند یا شرکت )

Guaranteed

سوالات متداول ( ارسال با نام برند یا شرکت )

برای ارسال پیامک انبوه از اپراتورهای پیامک انبوه استفاده می شود. اپراتور ۳۰۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۰۲۱ و یا ۵۰۰۰ از جمله این اپراتور ها می باشند.  شما با داشتن خط با تعداد ارقام متفاوت از این اپراتورها می توانید به مخلطبینتان پیامک انبوه ارسال نمایید. مخاطبان خط ارسال کننده ی پیامک را به عنوان خط پیامکی شما مشاهده می نمایند. به طور مثال شرکت ایده پردازان دارای خط ۵ رقمی ۳۰۰۰۷۷ می باشد و با ارسال پیامک با این خط به مخاطبانش ، شماره ۳۰۰۰۷۷ به عنوان ارسال کننده ی پیامک به گیرندگان نمایش داده می شود.  حال برخی ارگان ها و یا اشخاص حقوقی علاقه مند هستند پیامک ها با نام ارسال گردد ، به عبارتی به جای شماره پیامکی آنان نام برند یا نام تجاریشان نمایش داده شود. در این مقاله به سوال متداول این افراد خواهیم پرداخت.

سوال :

چگونه می توانم پیامک با برند انحصاریمان ارسال نمایم؟ آیا امکان درج نام به جای شماره پیامکی وجود دارد؟هزینه ی پیامک های نام تجاری به چه صورت می باشد؟ برای فعالسازی خطوط برند چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟

پاسخ :

در ابتدا می بایست بدانید که این خطوط ، خطوطی مجزا می باشند و شما می بایست این خطوط را خریداری نمایید. به این خطوط خطو نام تجاری یا برند گفته می شود. اگر کاربر سامانه پیامکی ایده پردازان هستید همانطور که می دانید هیچ هزینه ای بابت تمدید خطوط از شما گرفته نمی شود اما اگر خط با نام تجاری خریداری نمایید از آنجا که اپراتور به صورت یکساله این خطوط را عرضه می نماید هرسال جهت تمدید می بایست هزینه ی خرید خط را پرداخت نمایید.

هزینه ی این خطوط ۱۱۰ میلیون تومان به صورت سالانه می باشد. ۹% مبلغ ارزش افزوده نیز به این مبلغ اضافه می گردد. البته این خطوط تنها به شماره همراه اول ارسال انجام می دهند. خط برندی که به شماره های ایرانسل پیامک با نام تجاری ارسال می نماید سالانه ۸۵ میلیون ریال می باشد. البته دقت نمایید ارسال ها فقط توسط دکل ( BTS ) انجام شده و ارسال ها نیز توسط خود اپراتور ایرانسل انجام می گیرد.

دقت نمایید این خطوط در حال حاضر تنها به صورت سالانه ارائه شده و به صورت ماهانه ارائه نمی گردند ، درخواست خرید خط نیز می بایست بر روی نامه به صورت رسمی و حقوقی اعلام شده و به اپراتور ارسال گردد.روال فعالسازی ۳ الی ۲۰ روز نیز به طول می انجامد.  هزینه ارسال پیامک نیز مانند سایر خطوط در سامانه پیامکی ایده پردازان می باشد و تعرفه پیامک هایشان متفاوت نمی باشد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x