لوگوی sms.ir

سوالات متداول ( آیا پنل پیامک فقط برای ارسال انبوه کاربرد دارد ؟ )

Instant Delivery

سوالات متداول ( آیا پنل پیامک فقط برای ارسال انبوه کاربرد دارد ؟ )

بسیاری از کاربران شرکت ایده پردازان طی تماس تلفنی این سوال برایشان پیش می آید که پنل های پیامک فقط برای ارسال انبوه کاربرد دارد یا به صورت تکی هم می شود ارسال کرد ؟ سوال دیگری که شاید برایشان پیش بیاید این است که فقط باید به شماره های خودشان ارسال کنند یا می توانند از بانک های اطلاعاتی شماره موبایل نیز استفاده نمایند ؟

پنل ارسال و دریافت پیامک ایده پردازان به صورت تکی و انبوه ارسال پیام انجام می دهد ، یعنی شما می توانید حتی به یک شماره موبایل ارسال پیامک داشته باشید . ( لازم به ذکر است که ارسال پیامک به تمامی اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل انجام می شود . )

اما بیشتر کاربران sms.ir ارسال انبوه پیامک انجام می دهند ،  به همین دلیل است که پنل های پیامک با ارسال انبوه شناخته شده تر است .

زمانی که یک کاربر پیامک های انبوه خود را از طریق سامانه پیامک انجام دهد زمان کمتری را صرف خواهد کرد و با چند کلیک ساده می تواند تا چند هزار شماره را در یک لحظه پیامک ارسال کند ، در صورتی که موبایل شما برای ارسال انبوه پیامک محدودیت دارد و این حجم پیامک را نمی تواند در لحظه ارسال کند .

جهت استفاده از سامانه پیامک ایده پردازان می توانید شماره موبایل های مشتریان یا مخاطبان خود را وارد دفترچه تلفن پنلتان نمایید که در منو های سمت چپ زیر منو امکانات اولیه مورد نیاز ، قابل انتخاب می باشد . ( شایان ذکر است نیازی به وارد کردن شماره ها به صورت تکی نمی باشد و فقط کافیست شماره های خود را وارد فایل نمونه اکسل کرده و کمتر از ۵ دقیقه آن ها را در دفترچه تلفن پنلتان آپلود نمایید ، همچنین امکان گروه بندی شماره های دفترچه تلفنتان را نیز دارید . )

علاوه بر ارسال به شماره موبایل هایی که توسط شما وارد سامانه می شود استفاده از بانک های اطلاعاتی نیز میسر است و می توانید از بانک های اطلاعاتی شهر و کد پستی ، ارسال از دکل ایرانسل ، ارسال به اصناف خاص ، ارسال سن و جنسیت و ارسال از روی نقشه گوگل نیز استفاده نمایید . استفاده از بانک های اطلاعاتی برای تبلیغات کاربرد بیشتری دارد در حالی که ارسال به شماره های دفترچه تلفن شما عمدتا برای اطلاع رسانی می باشد و ماهیت خدماتی دارد .

پس پنل پیامکی sms.ir  ارسال انبوه و تکی به شماره موبایل های وارد شده توسط خودتان یا بانک های اطلاعاتی انجام می دهد .

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x