لوگوی sms.ir

سرشاخه اپراتور 3000

ُسرشاخه 3000

سرشاخه در سیستم های پیامکی یا شماره های پیامکی چیست ؟ سرشاخه به چند رقم اول شماره ها گفته می شود که ثابت هستند و قابلیت تغییر ندارند ، اما مابقی شماره را می توان انتخاب کرد و تغییر داد .

در اپراتور ۳۰۰۰ یا همان مگفا سیستم فروش شماره های پیامکی با سایر ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه متفاوت می باشد ، در این اپراتور هر شرکتی که یک شماره ۸ رقمی مانند ۳۰۰۰۴۹۶۸ را خریداری نماید ، تمامی زیر شاخه های آن شماره ، رزرو شرکتی خواهد بود که این سرشاخه را خریداری کرده است ، مثلا در خط ذکر شده ، خریدن خط ۳۰۰۰۴۹۶۸۰۰۰۰۰۰ که یک خط ۱۴ رقمی است ، فقط توسط شرکت ایده پردازان الکترونیک ممکن خواهد بود .

در اپراتور ۳۰۰۰ ، خط هایی که می توان خریداری کرد ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ یا ۱۴ رقمی هستند ، این تعداد ارقام با احتساب ۸ رقم اول می باشد (به استثناء خط ۶ رقمی که از ۸ رقم کوتاه تر می باشد) ، البته شرایط استثناء هم برای اپراتور وجود دارد و در صورت تایید اپراتور امکان خرید هر خط دیگری نیز وجود دارد .

اگر شما قصد خرید یک خط پیامکی برای سامانه پیامک دارید و تمایل دارید که خط شما با سرشاخه ۳۰۰۰ شروع شود ، بهترین گزینه شرکت ایده پردازان الکترونیک می باشد ، یکی از دلایل این موضوع ، کارکرد زیاد و مورد تایید بودن شرکت ایده پردازان با مگفا می باشد و دلیل مهم دیگر وجود بیش از ۱۰۰ سرشاخه شماره ۳۰۰۰ می باشد که هیچ شرکت پیامکی در کشور ، این تعداد سرشاخه ۳۰۰۰ را ندارد ، شما می توانید یکی از سرشاخه ها را انتخاب نمایید و شماره های مورد نظر خود را در انتهای یکی از سرشاخه های زیر قراردهید ، البته این سرشاخه های ذکر شده تا تاریخ ۱۱ مرداد ۹۳ می باشد و ممکن است برحسب زمان به آنها شماره دیگری نیز اضافه شود .

به عنوان مثال اگر خط تلفن ثابت شما ۲۲۱۱۴۶۹۷ باشد می توانید یک خط ۱۴ رقمی انتخاب کنید که انتهای این شماره خط تلفن شما باشد ، برای اینکار ابتدا یک خط ۸ رقمی انتخاب کنید که انتهای آن ۲۲ باشد سپس ۶ رقم انتهایی خط خود را نیز به آن اضافه نمایید ، مثل ۳۰۰۰۶۸۲۲۱۱۴۶۹۷

لیست سرشاخه های اپراتور ۳۰۰۰ :

 

۳۰۰۰۵۷۲۰
۳۰۰۰۵۷۳۰
۳۰۰۰۵۶۸۱
۳۰۰۰۵۶۸۳
۳۰۰۰۸۹۳۵
۳۰۰۰۳۴۷۲
۳۰۰۰۲۷۴۶
۳۰۰۰۲۵۸۱
۳۰۰۰۴۷۱۳
۳۰۰۰۴۹۸۸
۳۰۰۰۶۲۸۹
۳۰۰۰۴۸۰۲
۳۰۰۰۵۳۶۴
۳۰۰۰۵۳۶۹
۳۰۰۰۵۳۶۲
۳۰۰۰۶۴۵۹
۳۰۰۰۲۷۴۳
۳۰۰۰۴۸۳۱
۳۰۰۰۴۷۲۸
۳۰۰۰۴۶۱۸
۳۰۰۰۵۹۲۷
۳۰۰۰۵۹۲۶
۳۰۰۰۴۹۷۲
۳۰۰۰۵۹۳۷
۳۰۰۰۴۶۰۳
۳۰۰۰۵۹۶۴
۳۰۰۰۴۹۶۸
۳۰۰۰۷۸۷۱
۳۰۰۰۴۷۶۲
۳۰۰۰۳۹۲۷
۳۰۰۰۲۸۲۸
۳۰۰۰۸۹۸۳
۳۰۰۰۷۸۲۱
۳۰۰۰۶۲۹۸
۳۰۰۰۵۳۸۰
۳۰۰۰۴۹۲۳
۳۰۰۰۵۷۰۹
۳۰۰۰۵۳۹۰
۳۰۰۰۳۴۹۲
۳۰۰۰۴۷۹۶
۳۰۰۰۵۲۴۰
۳۰۰۰۴۶۵۰
۳۰۰۰۴۸۵۵
۳۰۰۰۲۳۵۱
۳۰۰۰۵۸۶۰
۳۰۰۰۵۷۱۱
۳۰۰۰۸۳۴۳
۳۰۰۰۴۳۱۶
۳۰۰۰۵۹۴۴
۳۰۰۰۲۸۸۸
۳۰۰۰۶۴۴۲
۳۰۰۰۲۵۷۷
۳۰۰۰۶۸۲۲
۳۰۰۰۶۳۴۴
۳۰۰۰۵۳۹۹
۳۰۰۰۲۵۸۸
۳۰۰۰۵۶۳۳
۳۰۰۰۶۴۶۶
۳۰۰۰۲۵۵۱
۳۰۰۰۴۶۲۲
۳۰۰۰۲۶۶۶
۳۰۰۰۵۸۳۳
۳۰۰۰۵۳۷۷
۳۰۰۰۴۹۶۶
۳۰۰۰۴۹۲۲
۳۰۰۰۵۷۶۶
۳۰۰۰۴۹۹۶
۳۰۰۰۵۹۹۲
۳۰۰۰۸۶۹۹
۳۰۰۰۸۰۰۲
۳۰۰۰۵۷۰۰
۳۰۰۰۴۷۵۷
۳۰۰۰۲۶۳۵
۳۰۰۰۸۹۲۳
۳۰۰۰۴۹۰۵
۳۰۰۰۲۸۲۹
۳۰۰۰۷۹۳۹
۳۰۰۰۶۱۵۰
۳۰۰۰۴۸۸۶
۳۰۰۰۴۵۶۸
۳۰۰۰۲۷۶۶
۳۰۰۰۴۶۲۷
۳۰۰۰۳۴۰۶
۳۰۰۰۴۵۲۳
۳۰۰۰۴۸۷۵
۳۰۰۰۴۹۶۵
۳۰۰۰۱۳۳۳
۳۰۰۰۴۰۰۵
۳۰۰۰۵۶۹۷
۳۰۰۰۵۸۸۸
۳۰۰۰۴۶۳۱
۳۰۰۰۴۹۵۱
۳۰۰۰۵۲۷۷
۳۰۰۰۵۸۲۹
۳۰۰۰۵۹۷۱
۳۰۰۰۵۹۸۱
۳۰۰۰۶۲۵۴
۳۰۰۰۶۴۹۵
۳۰۰۰۷۵۲۴
۳۰۰۰۸۶۲۰
۳۰۰۰۲۱۲۸
۳۰۰۰۲۳۱۷

این لیست قابل تغییر می باشد و برحسب زمان تغییر می کند و اضافه می شود ، وجود این تعداد سرشاخه ۳۰۰۰ نشان می دهد که ایده پردازان یکی از شرکت های قدیمی در حوزه سامانه پیام کوتاه می باشد و کارکرد بسیار بالایی با اپراتور ۳۰۰۰ دارد و با این شرکت به صورت مستقیم فعالیت دارد .

ُسرشاخه 3000

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x