لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه ی پیامکی نمایشگاه خودرو

Compare

سامانه ی پیامکی نمایشگاه خودرو

با توجه به استفاده ی گسترده ی سامانه پیام کوتاه در تمامی اصناف ، در این مقاله به معرفی امکانات پنل پیامکی شرکت ایده پردازان برای دارندگان نمایشگاه خودرو و یا موتور سیکلت خواهیم پرداخت. در ابتدا به مهمترین کاربرد سامانه پیام کوتاه که همان تبلیغات می باشد پرداخته و در ادامه امکانات سامانه ی پیامکی را که جهت اطلاع رسانی و خدمات به مشتریان تعبیه شده است شرح خواهیم داد.

پیامک های تبلیغاتی ، فروش ویژه ، پیش فروش و از این قبیل می توانند محتوای پیامک های تبلیغاتی نمایشگاه شما باشد. تنها کافیست در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان ثبت نام نموده ، سامانه ی پیامکی تان را شارژ کرده و  با خط هدیه ، ارسال های تبلیغاتیتان را انجام دهید. بانک های شهر و کدپستی ، نقشه ی گوگل ، سن و جنسیت و اصناف بانک های شماره های رایگان این پنل بوده و شما تنها با انتخاب هر کدام از این بانک های شماره می توانید در زمان مد نظرتان پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

از قابلیت های مهم سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان امکان ارسال تلگرام به بانک های اطلاعاتی شهر کد پستی و نقشه ی گوگل می باشد و شما علاوه بر امکان ارسال پیامک معمولی به این شماره ها امکان ارسال پیامک تلگرام همراه با تصویر را دارا می باشد. به طور مثال شما می توانید شرایط و یا کاتالوگ پیش فروش خودرو های خود را همراه با متن مورد نظرتان به تلگرام افرادی که در محدوده ی شما سکونت و یا کار می کنند ارسال نموده و پی از اتمام ارسال گزارش پیامک های موفق را مشاهده و دریافت نمایید.

از امکانات اطلاع رسانی و خدماتی سامانه پیام کوتاه می توان به جمع آوری بانک شماره ی مشتریان ، یادآوری اقساط و تبریک مناسبت ها و اعیاد و از این قبیل اشاره کرد. شما می توانید با ذخیره اطلاعات مشتریانتان در دفترچه تلفن سامانه ی پیامکی علاوه بر جمع آوری بانک شماره مشتریان خود به آنان در زمان های مد نظرتان پیامک ارسال نمایید. ماژول تبریک تولد و رویداد نیز به شما این امکان را می دهد تا در مناسبت ها و یا تولد مشتریان خود به صورت اتوماتیک به آنان پیامک ارسال نمایید نام شما در ذهن آنان همیشه بجای بماند.

یکی دیگر از ماژول های سامانه پیام کوتاه ایده پردازان که با استفاده از آن می توانید اطلاعات مربوط به هر خودرو را با توجه به درخواست مخاطب برای وی ارسال نمایید ماژول منشی پیامکی می باشد. با استفاده از این ماژول می توانید نام خودروهای نمایشگاهتان را به سیستم داده و شرایط ارائه آنان را به عنوان پاسخ در سیستم ثبت نمایید حال تنها مخاطبان شما با ارسال پیامک با محتوای نام خودروی مد نظرشان می توانند اطلاعات آن را به صورت اتوماتیک دریافت نمایند.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x