لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیام کوتاه ویژه مدارس

سامانه پیامک ویژه مدارس

در این مقاله به امکاناتی که سامانه پیام کوتاه برای مدارس می تواند ایجاد نماید اشاره می کنیم ، در مقالات گذشته به سامانه پیام کوتاه یا همان پنل اس ام اس اشاره شده است و توضیح داده شده است که این سامانه پیام کوتاه چه خواص و امکاناتی را می تواند به کاربران بدهد ، اما این امکانات سامانه پیامک که توضیح داده شد ، کلی بود .

سامانه پیام کوتاه ایده پردازان الکترونیک برای مشاغل مختلف امکانات متعددی را فراهم می نماید و شما می توانید با استفاده از این سامانه پیام کوتاه بنا به نیاز خود استفاده های مختلفی داشته باشید ، در این مقاله سعی شده است که امکانات سامانه پیام کوتاه ویژه مدارس را بررسی کنیم ، با استفاده از سامانه پیام کوتاه شما می توانید علاوه برکارهای عادی موارد زیر را اجرا نمایید :

ارسال پیامک حضور و غیاب دانش آموزان به اولیا :

در صورتی که دانش آموزی در کلاس درس ، در روز خاصی غیبت غیرموجه داشت ، با این سیستم شما می توانید به اولیا شخص اعلام نمایید که دانش آموز شما امروز غیبت غیرموجه داشته است ، تا در صورتی که مشکلی برای دانش آموز پیش آمده است ، یا اگر از منزل خارج شده است و به مدرسه نیامده است ، به اطلاع اولیا برسد تا اولیا بتوانند به فرزندشان کمک کنند .

ارسال پیامک تقدیر از اولیا یا دانش آموز :

در صورتی که دانش آموزی در درسی یا فعالیتی در مدرسه موفق بود ، مسئولین مدرسه می توانند این مورد را به اطلاع اولیا برسانند ، یا اگر در این موفقیت اولیا هم سهیم بودند از ایشان تشکر نمایند .

ارسال پیامک تعطیلی های مدارس :

همیشه در طول سال روزهایی هستند که مدارس بنا به دلایلی مانند : آلودگی هوا ، سرمای هوا ، جلسات مدرسه ، بارش برف سنگین و … تعطیل می شوند ، با ارسال پیامک به اولیا می توانیم این تعطیلی های مدارس را به اطلاع آنها برسانیم .

ارسال پیامک نمرات دانش آموز به اولیا :

نمرات کلاسی یا امتحانات دانش آموزان را می توانیم در یک فایل اکسل تایپ کنیم و با ارسال هوشمند به کلیه اولیا ارسال کنیم ، کار با ماژول ارسال هوشمند بسیار ساده بوده و با چند کلیک ساده می توانید به تعداد زیادی افراد پیامک های متفاوت ارسال نمایید و اطلاعات هر شخص برای گیرنده مشخص شده ارسال می گردد ، برای این کار نیازی نیست که به صورت تک تک پیامک ارسال نمایید ، ارسال هوشمند این کار را به صورت یکجا انجام میدهد .

ارسال پیامک بی انظباطی دانش آموز :

در صورتی که دانش آموزی به طور مکرر بی انظباطی داشت ، مسئولین مدرسه می توانند این مورد را به اطلاع اولیا دانش آموز برسانند و از ایشان بخواهند که در مدرسه حضور بهم رسانند .

ارسال پیامک دعوت به جلسه یا دریافت کارنامه و … :

این روش ، خیلی بهتر از روش های منسوخ شده مانند دادن نامه به دانش آموزان که به دست اولیا برسانند بوده و شما می توانید به طور مستقیم اولیا را به جلسه یا دریافت کارنامه و … دعوت نمایید .

تبلیغات پیامکی مدارس غیرانتفاعی :

مدارس غیرانتفاعی در زمان های ثبت نام می توانند با سامانه پیام کوتاه ایده پردازان الکترونیک تبلیغات بر اساس سن و جنسیت یا منطقه ای داشته باشند و اولیا را به ثبت نام در مدرسه خود دعوت نمایند .

ارسال پیامک های درسی و آموزشی :

از طریق ارسال پیامک به دانش آموزان می توانید مطالب درسی و آموزشی مانند آموزش لغات یا جملات زبان و … را به اطلاع آنها برسانید .

 

قطعا سامانه پیام کوتاه ابزار بسیار مناسبی برای مدارس خواهد بود و بنا به نیاز مدارس کاربردهای فراوان دیگری هم خواهد داشت ، شما به راحتی می توانید از سایت sms.ir سامانه پیام کوتاه خود را فعال نمایید و نسبت به ارسال پیامک اقدام فرمایید .

سامانه پیامک ویژه مدارس

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x