لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیام کوتاه ویژه انتخابات

پیامک تبلیغاتی ویژه انتخابات

سامانه پیام کوتاه ویژه انتخابات مجلس ، ریاست جمهوری ، شورای شهر و … ، این سامانه پیام کوتاه هیچ تفاوتی با سامانه پیامک معمولی ایده پردازان ندارد ، اما تعرفه ارسال آن متفاوت و ارزان تر می باشد .

البته بسته به میزان ارسال و شرایط ممکن است که سرور ، دیتابیس یا شرایطی برای تبلیغات پیامکی ویژه انتخابات صورت گیرد ، به دلیل اینکه ارسال پیامک ویژه انتخابات ، با تیراژهای بالا صورت می گیرد ، نرم افزار ارسال پیامک باید این قابلیت را داشته باشد که بتواند ارسال را به طور دقیق انجام دهد و در هنگام ترافیک بالا کاهش سرعت یا کیفیت نداشته باشد .

سرور ایده پردازان  با دو cpu دوهسته ای ۵۶۷۵ xeon و ۱۴۴ گیگابایت رم ، سرور فوق العاده قدرتمندی می باشد ، البته سرور دیگری نیز با کانفیگ کمتری از این سرور اصلی وجود دارد که در صورت نیاز استفاده خواهد شد .

پیامک تبلیغاتی ویژه انتخابات

نحوه ارسال پیامک در نرم افزار ارسال پیامک ایده پردازان به این صورت می باشد که پس از ارسال نیازی نیست که شما آنلاین بمانید تا ارسال مستقیما به اپراتور ارسال گردد ، اما در نرم افزارهای ارسال پیامک مشابه باید تا پایان ارسال منتظر بمانید و قطع اینترنت شما موجب قطع ارسال پیامک می شود و حتی در این نرم افزار صف انتظاری هم برای ارسال وجود ندارد و پس از زدن دکمه ارسال ، ارسال پیامک شما همزمان با سایر ارسال ها انجام میگیرد .

سرور ایده پردازان به طور مستقیم پیامک شما را به دست اپراتور و گیرندگان می رساند ، لذا وجود امکانات سخت افزاری فوق العاده بالا باعث می شود که ارسال شما در بدترین شرایط نیز به دست مخاطبان برسد .

ارسال پیام کوتاه ویژه انتخابات یکی از بهترین راه های تبلیغات کاندیداهای محترم می باشد ، یکی از دلایل آن ذخیره شدن نام کاندیدا در پیامک های دریافتی گوشی گیرنده می باشد و در هنگام رای دادن ، شخص رای دهنده می تواند به گوشی خود رجوع کند و نام شما را در رای خود ذکر نماید ، قیمت پیامک تبلیغاتی ویژه انتخابات نیز در مقایسه با سایر رسانه ها فوق العاده پایین می باشد و شما می توانید با هزینه ای اندک به جای چاپ تراکت و پوستر و … به کل شهر خود پیامک ارسال کنید و همه همشهریان را از کاندیدا بودن خود مطلع نمایید .

تعرفه های تبلیغات پیامکی ویژه انتخابات ، در زمان انتخابات با توجه به پیشنهادات ویژه اپراتورهای تلفن همراه اعلام می گردد .

پنل اس ام اس جدید شرکت ایده پردازان ، این آمادگی را دارد با امکانات جدید همچنان مانند سال های گذشته ، کاندیدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری و شوارای اسلامی شهر سال ۹۶ را در کمپین های تبلیغاتی یاری رساند .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x