لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیام کوتاه مهدکودک ها

سامانه پیام کوتاه مهدکودک ها

امکانات سامانه های پیام کوتاه برای تمامی اصناف حتی مهد کودک ها نیز پرکاربرد بوده و تبلیغات و ارائه خدمات به والدین کودکان را با سهولت بیشتری میسر می سازند. در این مقاله به شرح امکاناتی که سامانه پیامکی شرکت ایده پردازان به مهدکودک ها ارائه می دهد خواهیم پرداخت.

تبلیغات!

قطعا تبلیغات عضو جدا نشدنی هر صنفی می باشد. سامانه ی پیام کوتاه ایده پردازان با امکان ارسال پیامک و پیام تلگرام به صورت انبوه از طریق شهر و کدپستی و یا ارسال از طریق نقشه ی گوگل ، تبلیغات منطقه ای را برای صاحبین مهدها فراهم می کند. ارسال از طریق دکل ایرانسل و یا  BTS نیز ارسال های انبوه به شماره های ایرانسل منطقه مد نظرتان را با بالاترین میزان بازخورد امکان پذیر می سازد.

تمانی بانک شماره های ی اعلام شده همراه با بانک شماره های سن و جنسیت و اصناف در سامانه ی پیامکی ایده پردازان همانند خود سامانه پیامکی رایگان بوده و تنها هزینه ی پیامک ها جهت ارسال از کاربران کسر می گردد.

خدمات

امکانات و ماژول هایی که در ادامه به شما صاحبین مهد کودک ها شرح خواهیم داد تاثیر بسزایی در افزایش میزان رضایت والدین گشته و با ایجاد تمایز در ارائه خدمات برگه برنده ای در بازار رقابت برای شما کاربران محترم فراهم می سازد. یکی از این امکانات ماژول ارسال از موبایل می باشد.

تنها کافیست شماره ی تماس والدین هر کلاس را در دفترچه تلفن سامانه ی پیام کوتاه ذخیره کرده و با انتخاب شماره ی آنان در تنظیمات ماژول ارسال از موبایل ، مربی هر زمان وضعیت کودکان را به والدین به سهولت اعلام نماید. برای ارسال از موبایل نیازی به اینترنت نبوده و تنها با ارسال یک پیامک به سامانه ی پیامکیتان ، پیامک شما به تمامی والدین انتخاب شده ارسال می گردد. به طور مثال : کودکان در حال آموزش زبان هستند و یا از این قبیل

ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن نیز امکان ارسال با اطلاعات دفترچه تلفن والدین را در یک ارسال امکان پذیر می سازد به طور مثال سرکارخانم احمدی جشن پایان سال در تاریخ ۲۶ اسفند ماه برگذار می گردد! اگر اطلاع رسانی شما بابت تسویه حساب و یا اعلام بدهی والدین باشد می توانید از ماژول ارسال هوشمند استفاده نمایید تا پیامک شما همراه با نام ، نام خانوادگی و میزان بدهی متغییر هر یک والدین در یک ارسال به سهولت ارسال گردد. ماژول ارسال هوشمند  VIP این ارسال ها را با سرعت بالاتری انجام می دهد! ماژول تبریک تولد و رویداد نیز در ارسال تبریک تولد والدین و حتی یادآوری جهت ارائه یک هدیه از طرف مهد و یا کودک به والدین با ایجاد حس خوشحالی نام مهد شما را تا همیشه در ذهن والدین ثبت می کند.

امکانات اعلام شده تنها گوشه ی کوچکی از امکانات ارائه شده توسط سامانه ی پیامکی ایده پردازان برای مهدهای کودک می باشد. برای آگاهی از سایر خدمات نیز می توانید با ما تماس بگیرید!

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x