لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیام کوتاه فروشگاه های لوازم تحریر

سامانه پیام کوتاه فروشگاه های لوازم تحریر

با توجه پیشرفت تکنولوژی و افزایش رقابت اصناف بر سر مشتری مداری و تبلیغات استفاده از سامانه های پیامک کوتاه جهت تحقق هر دو هدف مورد استفاده ی اصناف قرار می گیرد. در این مقاله به معرفی ماژول ها و امکاناتی که سامانه ی پیام کوتاه برای فروشندگان فروشگاه های کتاب و یا لوازم تحریر فروشی ارائه می دهد خواهیم پرداخت .

در ابتدا به شرح امکاناتی که برای مشتریان دائمی در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان مورد استفاده ی فروشگاه داران قرار می گیردمی پردازیم.

شما می توانید شماره ی تلفن تمامی مشتریان خود را در ماژول رایگان دفترچه تلفن ذخیره نمایید.

این ماژول با قابلیت گروهبندی مخاطبین این امکان را به شما می دهد تا گروه های مختلف مشتریانتان را تفکیک و پیام هایتان را جهت اطلاع رسانی آنان متناسب با قشر و یا سن آنان ارسال نمایید. به طور مثال برای دانش آموزان پیامک رسیدن کتاب های مدرسه ایی .

پیامک های اطلاع رسانی شما می تواند با محتوای تخفیف و یا اطلاع رسانی جهت دریافت کالا و یا کتوب جدید باشد . محتوای پیامک ها برای ارسال به مخاطبین دفترچه تلفن می تواند همراه با نام و نام خانوادگی و یا سایر اطلاعات درج شده در دفترچه تلفن آنان باشد. ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن این قابلیت را برای شما میسر می سازد.

شما می توانید جهت حفظ مشتریان خود در بازه های مختلف اقدام به ارائه تخفیف به آنان نمایید. به طور مثال با استفاده از ماژول ارسال تبریک تولد و یا رویداد می توانید در تاریخ تولد مشتریانتان و یا رویدادهای دیگری که امکان درج آن در دفترچه ی مخاطبین امکان پذیر می باشد ، به آنان پیامک تبریک و ارائه تخفیف ارسال نمایید.

ماژول نظرسنجی و مسابقه به شما فروشندگان محترم امکان برگزاری نظرسنجی و یا مسابقه همراه با جوایز برای برندگان برگزار نمایید. تمامی این امکانات در انتها به ایجاد تمایز شما نسبت به رقبا گشته و از ویژگی های مهم فروشگاه شما خواهد گردید که مشتریان را برای یارهای بعدی نیز به سمت فروشگاه شما هدایت می کند.

ارسال پیامک تبلیغاتی نیز بر اساس بانک های اطلاعاتی شهر و کد پستی و نقشه ی گوگل به ساکنین محدوده ی فعالیتان و یا ارسال بر اساس اصناف به دانشجویان و یا دانش آموزان می توانید جهت تبلیغات فروشگاه خود گام بردارید. ارسال بر اساس دکل ایرانسل ویا همان  BTS نیز جهت ارسال منطقه ای به شماره های ایرانسل محدوده نظر شما نیز جهت تبلیغات به شما فروشنده ی محترم پیشنهاد می گردد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x