لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیام کوتاه شرکت های خدماتی

سامانه پیام کوتاه شرکت های خدماتی

امروزه یکی از امکانات پرکاربرد ارتباطی بین شرکت ها و مشتریانشان سامانه های پیام کوتاه می باشند از این رو تمامی شرکت های خدماتی برای اطلاع رسانی و جلب رضایت مشتریانشان داشتن پنل پیامکی را یک امر واجب می داند.

جهت استفاده از سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان تنها با ثبت نام در این سامانه به صورت رایگان امکان دسترسی به بانک های اطلاعاتی را داشته و یک خط اختصاصی هدیه از اپراتور ۵۰۰۰ به شما تقدیم خواهد شد.

خط پیامکی

پیشنهاد ما جهت ارسال پیامک ، استفاده از دیگر خطوط ارائه شده توسط سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان می باشد . شما می توانید با خرید خط ۰۲۱ و یا ۰۲۶  از اپراتور آسانک ( در صورتی که شرکت شما واقع در تهران و یا کرج می باشد ) پیامکتان را  با شماره تلفن شرکتتان ارسال نمایید. همچنین می توانید از اپراتور ۱۰۰۰ نیز خط اختصاصی خریداری نموده و شماره مد نظرتان را بعد از ۱۰۰۰ در نظر گرفته و خط مورد نظرتان را خریداری نمایید.

از آنجا که امروزه تعداد خطوط بلک لیست افزایش یافته با خرید خط های ذکر شده امکان خدماتی کردن خط برای شما میسر شده و شما می توانید با تکمیل مدارک و بدون پرداخت هزینه ایی خط خود را خدماتی نموده و پیامک خود را به تمامی مشتریان خود ارسال نمایید.

امکانات پنل

ماژول دفترچه تلفن یکی از پر کاربرد ترین ماژول های سامانه پیام کوتاه می باشد می باشد . این ماژول امکان گروهبندی و افزودن شماره ی مخاطبان را به شما خواهد داد. شما می توانید شماره ی پرسنل و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به آنان پیامک ارسال نمایید.

به طور مثال با استفاده از ماژول تبریک تولد و یا رویداد می توانید تولد و سایر مناسبت های مهم هر فرد را در اطلاعات وی ثبت و در تاریخ آن رویداد ، پیام تبریک را ارسال نمایید. ارسال پیامک تبریک برای پرسنل ایجاد انگیزه و برای مشتریان به برقراری رابطه ایی موثر کمک می نماید.

ماژول نظرسنجی و مسابقه نیز برای اطلاع از نظریات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

از دیگر ماژول های سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان ، ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن می باشد. با استفاده از این ماژول می توان به کلیه مشتریان و یا پرسنل خود پیامک های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن  ارسال نمود.

شرکت های خدماتی به دلیل ارائه خدمات به مشتریان خود می توانند پیشنهاد و یا نظرت خود را از طریق کلیه خطوط پیامکی دریافت و در قسمت گزارشات پیامک های ارسالی مشاهده نمایند و حتی با راه اندازی ماژول پاسخ تبلیغاتی می توانند به کلیه مشتریانی که به پنل پیامکی پیامک ارسال نموده اند به صورت اتوماتیک پیامکی مبتنی بر تشکر ارسال نمایند.

سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان با دارا بودن ۱۷ ماژول کاربردی برای شرکت های خدماتی و امکان تست ۲۴ ساعته برای هر ماژول قبل از خرید این امکان را به این شرکت ها می دهد تا کلیه ماژول ها را تست و در صورت نیاز فعال نمایید.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x