لوگوی sms.ir

سامانه پیام کوتاه سالن های ماساژ

 

سامانه پیام کوتاه سالن های ماساژ

امروزه با تعدد رقبا در عرصه بازار رقابت ، مشتری مداری و حفظ مشتریان مهمترین عامل در کسب درآمد اصناف از جمله سالن های تخصصی ماساژ می باشد. در این مقاله به شرح امکانات کاربردی سامانه پیامکی شرکت ایده پردازان جهت افزایش و حفظ مشتریان سالن های ماساژ خواهیم پرداخت.

از ویژگی های مهم سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان ارائه ی سامانه پیامکی رایگان به همراه خط اختصاصی ۱۴ رقمی به صورت هدیه می باشد. شما تنها با شارژ پنل به میزان مد نظرتان بدون هیچ محدودیتی در میزان شارژ و یا زمان استفاده از شارژتان می توانید از بانک های شماره تلفن سامانه ی پیامکی استفاده نمایید.

بهترین بانک اطلاعتی جهت ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی ، بانک سن و جنسیت ، نقشه ی گوگل ، شهر و کد پستی و یا ارسال از دکل ایرانسل ( BTS ) می باشد که با انتخاب هر کدام از این بانک ها می توانید پیامک تبلیغاتیتان را به افرادی که در محدوده فعالیت شما هستند ارسال نمایید.

ارسال با تلگرام نیز با استفاده از نقشه گوگل و یا شهر کد پستی در سامانه پیامکی ایده پردازان فعال بوده و با داشتن هزینه ایی کمتر از پیامک های عادی و امکان ارسال تصویر همراه پیامکتان تاثیر فراوانی بر روی مخاطبین گذاشته و زمینه را برای تبلیغات انبوه شما کاربر محترم فراهم می سازد.

مهمتر از تبلیغات حفظ مشتریان شما می باشد. سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان ماژول باشگاه مشتریان را در جهت حفظ مشتریان سالن ماساژ شما ارائه نموده است.

شما می توانید با استفاده از این ماژول به تمامی افرادی که مایل به عضویت در باشگاه مشتریان سالن شما می باشند پیامک ارسال نمایید. این ماژول با امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست ، هیچ محدودیتی را برای شما کاربر محترم در راستای ارسال پیامک های مد نظرتان به مخاطبان باشگاه ایجاد نمی کند. با استفاده از این ماژول می توانید بانک اطلاعات دقیقی از مشتریان هدف خود داشته و ارائه ی تخفیفات ، جا به جایی ها و هر گونه پیامکی را به آنان ارسال نمایید.

از دیگر قابلیت های سامانه های پیامک کوتاه شرکت ایده پردازان در حفظ مشتریان ، امکان ذخیره ی شماره تلفن های همراه مشتریان در دفترچه تلفن می باشد. شما می توانید شماره همراه تمامی مشتریانتان را در دفترچه تلفن ذخیره نموده و با استفاده از
ماژول تبریک تولد و یا رویداد تخفیفات ویژه ای را برای مشتریانتان در نظر گرفته و به صورت اتوماتیک پیامک تبریک و یا اطلاع از تخفیفات را در تاریخ تولد و یا رویدادهای دیگر که در اطلاعات مخاطب ثبت شده است ارسال نمایید.

از ویژگی های مهم سامانه پیامک ایده پردازان اختصاص شماره های اختصاصی به کاربران می باشد . به عبارت دیگر کلیه ارسال ها و دریافت های خط پیامکی مختص به سالن ماساژ شما بوده و می توانید انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود را از طریقه ارسال پیامک آنان به پنل پیامکیتان مشاهده و در جهت ارتقاء خدمات سالن ماساژتان استفاده نمایند.

علاوه بر امکانات یاد شده ماژول هایی مانند ارسال با نام به دفترچه تلفن ، عضویت در دفترچه تلفن ، ارسال از موبایل و چندین ماژول دیگر جهت ارائه خدماتی متمایز به مشتریانتان در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان برای شما کاربران محترم قرار داده شده است.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x