لوگوی sms.ir

سامانه پیامک ویژه ساختمان ها

سامانه پیامک ویژه ساختمان ها

اگر شما هم یکی از اعضای یک ساختمان مسکونی یا اداری با تعداد واحد کم یا زیاد هستید فرقی ندارد ، شما قطعا نیازمند یک سامانه پیامک برای ساختمان هستید ، از مزایای سامانه پیامک برای ساختمان های کوچک و بزرگ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

اعلام جلسات با پیامک :

به جای اینکه جلسات را با ارسال نامه دعوت و چسباندن برگه دعوت روی بورد و آسانسور اعلام نمایید ، یک اس ام اس به تمامی مالکین ساختمان ارسال نمایید ، از مزایای این کار این است که اگر شخص در ساختمان در طی مدتی حضور نداشته باشد ، یا اینکه مالک باشد و ساختمان خود را به مستاجر داده باشد یا خالی گذاشته باشد ، با یک پیامک حتما از جلسه ساختمان مطلع خواهد شد .

اعلام زمان و مبلغ پرداخت شارژ :

شما می توانید با ارسال اس ام اس به مالکین و مستاجرین ساختمان آنها را از پرداخت شارژ ماهیانه آگاه نمایید و در صورت تاخیر در پرداخت ماهیانه به آنها از طریق پیامک تذکر دهید .

اعلام اطلاعیه ها :

در صورتی که در ساختمان شما مورد خاصی رخ داده است ، مانند ساعت قفل کردن درب ورودی یا تغییر ساعت استخر در برج ها و … می توانید این گونه اطلاعیه ها را با پیامک به همه ارسال نمایید .

اعلام موجودی صندوق :

هیئت مدیره می تواند در آخر هر روز ، هر هفته یا هرماه موجودی صندوق را به اطلاع ساکنین برسانند ، تا اعضای ساختمان از میزان موجودی مطلع باشند .

اعلام آخرین فعالیت انجام شده توسط هیئت مدیره :

ساکنین را می توانید با پیامک از آخرین فعالیت یا تصمیم گیری انجام شده در هیئت مدیره مطلع سازید تا ساکنین در جریان تصمیمات قرار بگیرند .

ارسال پیامک های فوری :

بارها در ساختمان های بزرگ و کوچک دیده شده که متاسفانه افرادی ماشین خود را در محلی عمومی یا جای پارک دیگران پارک می کنند ، با سیستم پیامک می توان شماره پلاک ماشین پارک شده به همراه شماره پارکینگ را به تمامی اهالی ساختمان پیامک کرد و از ایشان درخواست نماییم که هرچه سریعتر محل پارک ماشین را ترک نمایند ، ممکن است برخی پیامک های فوری دیگر نیز ضروری باشد ، مانند قطع برق ، قطع آب و …

سامانه پیامک برای ساختمان های مسکونی و اداری فواید بسیار زیادی دارد با هزینه اندک ، پیشنهاد می گردد حتما از این خدمات بهره ببرید .

سامانه پیامک ویژه ساختمان ها

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x