لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیامک آموزشگاه های زبان

آموزش زبان با پیامک

سامانه پیامک برای آموزشگاه های زبان کاربردهای ویژه ای دارد و حتی بعضی اشخاص با داشتن یک سامانه پیامک توانسته اند که آموزشگاه زبان مجازی بسازند ، با سامانه پیام کوتاه می توانید کارهای زیر را در آموزشگاه خود انجام دهید :

ارسال sms نمرات دانشجویان :

با این سرویس پیامکی ایده پردازان می توانید نمرات میان ترم ، پایان ترم یا کلاسی دانشجویان را به آنها ارسال نمایید .

ارسال پیامک امتیازدهی روزانه :

مدرسین زبان می توانند در پایان هر روز با گذاشتن ۵ دقیقه زمان ، با استفاده از سامانه پیام کوتاه ایده پردازان امتیاز هر دانشجو را به آن شخص ارسال کنند و به دانشجویان خود نسبت به جلسه ای آن روز امتیاز بدهند .

آموزش زبان با پیامک :

با استفاده از سامانه پیامک می توانید هر روز یا هر هفته یا به هر نحوی که خودتان برنامه ریزی می کنید یک جمله یا کلمه را به دانشجویانتان ارسال نمایید ، سپس از دانشجو بخواهید که ترجمه آن را ارسال کند ، بعد از نیم ساعت می توانید جواب صحیح را به دانشجویان ارسال کنید .

ارسال پیامک در صورتی تغییر ساعت یا کنسل شدن کلاس :

قبل از اینکه دانشجویان به کلاس بیایند و ببینند که ساعت کلاس عوض شده است یا کلاس کنسل شده است ، شما با هزینه ای اندک می توانید کلیه دانشجویان را از کنسل شدن کلاس مطلع نمایید .

تبلیغات آموزشگاه زبان با پیامک :

با استفاده از سیستم ارسال اس ام اس می توانید تبلیغات پیامکی به محدوده یا رنج سنی خاص یا سن خاص داشته باشید و دانشجویان بیشتری را جذب نمایید .

آموزش زبان با پیامک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x