لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

سامانه پیامکی باشگاه های بدنسازی

ارسال پیامک انتخاباتی

سامانه پیامکی باشگاه های بدنسازی

بسیاری از باشگاه ها ی قدیمی به سبک گذشته خود در برخورد و یا جذب مشتریان خود استفاده می نمایند . با گذشت زمان و رسیدن تمامی افراد جامعه به این باور که ورزش کردن به صورت روزانه جزئی از ملزومات زندگی می باشد ،  مشتریان این صنف نیز رو به گسترش می باشند. رقبا در این زمینه تلاش بسیاری در ارائه خدمات ویژه به ورزشکاران و مشتریان خود کرده و سعی بر ارائه تجهیزات و خدماتی نوین در این راستا می کنند. سامانه های پیامک انبوه  توانایی بسزایی در تبلیغات و حفظ مشتریان شما ایفا می نماید . شما تنها با عضویت رایگان و دریافت خط هدیه از سامانه پیام کوتاه ایده پردازان ، می توانید از این خدمات بهره مند شوید. در ادامه به شرح برخی از این امکانات که پنل پیامکی در اختیار شما صاحبین باشگاه های بدنسازی قرار می دهد خواهیم پرداخت.

در ابتدا جهت تبلیغات ، ارسال پیامک به صورت منطقه ای از طریق بانک شماره های شهر و کدپستی و یا نقشه گوگل را به شما پیشنهاد می نماییم. ارسال از دکل ایرانسل (  BTS ) نیز برای ارسال های منطقه ای به شماره های ایرانسل پیشنهاد می گردد. شما می توانید متن پیامکی حاوی کانال تلگرام و یا تعرفه کلاس هایتان را جهت جذب مشتریان ارسال نمایید.

پس از جذب مشتری شماره تمامی آنان را در دفترچه تلفن سامانه پیامکیتان ذخیره نمایید. برای افزودن شماره می توانید از ماژول عضویت در دفترچه تلفن نیز استفاده نمایید تا مشتریان شما با ارسال یک کلمه ی کلیدی به شماره پیامکیتان در لیست مخاطبان دفترچه تلفن سامانه پیامکیتان افزوده شوند.

البته برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به ورزشکاران باشگاهتان پیشنهاد می نماییم جهت عضویت از ماژول باشگاه مشتریان استفاده نمایید تا به تمامی افراد حتی آن دسته از افرادی که خط خود را مسدود کرده اند تا پیامک تبلیغاتی دریافت ننماید ، پیامک شما ارسال گردد. با استفاده از این ماژول برای ارسال پیامک هایی مانند : باشگاه ورزشی در ایام نوروز باز می باشد و یا از این قبیل بسیار پر کاربرد می باشد.

ارسال پیامک تبریک تولد نیز انتخاب روش مناسبی برای حفظ مشتریان می باشد. به طور مثال در تاریخ تولد ورزشکاران به طور اتوماتیک توسط ماژول ارسال تبریک تولد و یا رویداد ، یک پیامک به آنان ارسال شده و ضمن تبریک ، هدیه ای به مناسبت تولد به آنان ارائه می شود. متن پیامک توسط شما صاحبین باشگاه ایجاد می گردد. به طور مثال : ورزشکار عزیز تولدت مبارک! ۳۰% تخفیف تمدید عضویت باشگاه بدنسازی هدیه ی ما به مناسبت زادروز شماست. با ارئه این تخفیفات و این امکانات ویژه مشتریانب که در گذشته نه چندان دور به باشگاه شما آمده و هم اکنون حضور ندارند مجددا تمایل به عضویت و شروع ورزش خواهند داشت.

ماژول های دیگری همانند ارسال با نام از دفترچه تلفن جهت اطلاع رسانی به ورزشکاران در پیامکی همراه با نام و نام خانوادگی ( اطلاعات دفترچه تلفن ) نیز در سامانه پیامکی ایده پردازان ارائه گشته که هر یک به نوبه ی خود امکان ویژه ای را به شما کاربران محترم ارائه می نماید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x