لوگوی sms.ir

رمز عبور در سامانه پیامکی ایده پردازان

ایده هایی برای ارسال پیامک

رمز عبور در سامانه پیامکی ایده پردازان

در پنل پیامکی ایده پردازان رمز عبور در هنگام عضویت به ۲ طریق به کاربران ارائه می گردد. این ۲ روش با توجه به نوع ثبت نام کاربری مشخص می گردند. اگر در ابتدای ثبت نام از طریق سایت SMS.IR ثبت نام ر انجام نمایید مطابق تصویر زیر امکان انتخاب رمز عبور توسط خود کاربر میسر می باشد و شما می توانید هر رمز عبوری که مد نظر دارید برای خود انتخاب نمایید.

در صورتی که عدد ۱ را جهت ثبت نام به شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۷ ارسال نمودید نام کاربری به همراه رمز عبوری که توسط سیستم به صورت اتوماتیک برای شما ساخته شده است به شماره ی همراه شما پیامک خواهد گشت. شما می توانید رمز عبورتان را در هر دو حالت ثبت نام پس از ورود به پنل پیامکیتان ویرایش نمایید.

ویرایش رمز عبور

در سامانه پیامکی ایده پردازان از دو طریق زیر می توانید وارد بخش تغییر رمز عبور شوید:

اولین راه جهت تغییر نام کاربری کلیک بر روی نام پنل پیامکی شما می باشد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید با کلیک بر روی نام صاحب پنل منوی دسترسی به صورت کشویی باز می گردد. می توانید هم اکنون روی گزینه ی تغییر رمز عبور کلیک نمایید.

دومین راه از طریق ورود به بخش تنظیمات می باشد. منوی تنظیمات در سمت چپ سامانه در لیست منوها قرار گرفته است.

با وارد نمودن رمز عبور قدیم و پس از آن رمز جدید مد نظرتان و ثبت اطلاعات رمز عبور شما تغییر کرده و پس از  آن می توانید با آن رمز عبور وارد سامانه پیامکیتان شوید.

بازیابی رمز عبور

در صورتی که رمز عبورتان را فراموش کرده اید می توانید به سه طریق رمز عبور جدیدتان را دریافت نمایید.

  1. وارد سایت sms.ir شوید. در پایین سایت محل وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور گزینه ی فراموشی رمز عبور قابل مشاهده می باشد. با انتخاب این گزینه صفحه زیر به شما نمایش داده می شود. ایمیل و یا نام کاربریتان را وارد نمایید تا رمز عبور جدید خدمت شما ارسال گردد.
  2. در این راه با نام کاربریتان که همان شماره ی همراه شما می باشد کلمه ی password را به لاتین به شماره ی ۳۰۰۰۷۷ ارسال نمایید. رمز عبور بلافاصله به شماره ی همراه شما پیامک خواهد شد. دقت نمایید شماره ی همراهی که با آن کلمه  password را ارسال می نمایید می بایست دقیقا نام کاربری شما باشد.
  3. اگر دسترسی به هیچ کدام از موارد مذکور را نداشتید با شماره ی ۰۲۱۲۸۵۳ داخلی ۱ تماس گرفته و نام کاربریتان را به همکاران پشتیبان سامانه پیام کوتاه ایده پردازان اعلام نمایید تا رمز عبور را به شماره ی کاربری شما پیامک نمایند.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x