لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

رفع تمامی نیازهای شما با سامانه پیامک ایده پردازان

برنامه نویسی ماژول سامانه پیامک

سامانه پیامک ایده پردازان توسط یک تیم فنی حرفه ای با آخرین متدهای برنامه نویسی طراحی شده است ، این سیستم فوق حرفه ای اجازه استفاده از ۷۰ کاراکتر معجزه کننده را به هر شکلی به شما می دهد .

با این ۷۰ کاراکتر یا بیشتر (حروف و علایم در پیامک) می توانید به هرشکلی که تمایل دارید با مشتریان و مخاطبان مورد نظرتان ارتباط برقرار نمایید .

حرفه ای ترین ماژول ها طراحی شده اند تا شما بتوانید به هر شکلی پیامک ارسال کنید ،‌اما ممکن که شما نیازی داشته باشید که در ماژول ها طراحی نشده باشد ،‌برای داشتن ماژول مورد نظرتان می توانید از طریق سیستم تیکتینگ داخل سامانه پیامک با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید و درخواست خود را مطرح نمایید .

کارشناسان فنی (برنامه نویسان) شرکت پس از بررسی ایده مد نظر شما زمان لازم و در صورت داشتن هزینه ،‌هزینه لازم برای برنامه نویسی این ماژول را به شما اعلام می کنند و ماژول برای شما طراحی می گردد و می توانید در سامانه پیامک از آن استفاده کنید .

این امکان یکی از موارد تمایز ایده پردازان الکترونیک با سایر شرکت هاست ، زیرا نرم افزار ایده پردازان همواره در حال برنامه نویسی بوده و یک تیم فنی روی این سیستم فعالیت دارند و هدف تیم فنی ، به روزرسانی همیشگی نرم افزار و رفع نیازهای مشتریان در استفاده از سامانه پیام کوتاه می باشد .

در صورت عدم دسترسی به سیستم تیکتینگ سامانه پیامک می توانید توضیحات ماژول موردنظرتان را به ایمیل info@sms.ir نیز ارسال نمایید .

برنامه نویسی ماژول سامانه پیامک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x