لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

راه اندازی بخش عضویت پیامکی برای نمایندگان

امکان جدیدی ویژه نمایندگان سامانه پیامک ایجاد شده است که در پنل مدیریت نمایندگان با عنوان عضویت پیامکی قابل رویت می باشد .

عملکرد این بخش به این نحو است که شما ابتدا وارد بخش ثبت کلید واژه می شوید و یک کلید واژه ، مثل sms برای شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۷ تعیین می کنید .

نکته مهم : حتما کلید واژه را روی خط پیامکی ۳۰۰۰۷۷ قراردهید زیرا این خط خدماتی بوده و به خطوطی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند هم پیامک ارسال می کند .

پس از تعیین کلید واژه ، می توانید در سایت و یا هرجای دیگر تبلیغات خود را شروع کنید یعنی تبلیغ کنید که با ارسال کلمه (مثلا) sms به شماره ۳۰۰۰۷۷ پنل پیامکی رایگان داشته باشید و … 

مشتریان شما با ارسال کلمه sms به شماره ۳۰۰۰۷۷ در سامانه پیامک شما عضو خواهند شد و یک پیامک با مضمون نام کاربری و رمز عبور به پنل به همراه آدرس پنل پیامکی شما برای آنها ارسال می گردد ، این افراد پس از ورود به پنل و تکمیل اطلاعات فردی می توانند از پنل پیامکی خود استفاده نمایند .

با این روش شما به سادگی می توانید کاربران زیادی را جذب نمایید و کسب درآمد داشته باشید ، کاربران شما نیز از بخش همکاری در فروش داخل پنل می توانند فروش سامانه پیامک داشته باشند و کسب درآمد کنند ، دقت کنید که مسئولیت پشتیبانی و پاسخگویی به کاربران معرفی شده توسط کاربرانتان برعهده شما (نماینده) بوده و شما باید بخشی از سود خود را به ایشان اختصاص دهید ، برای تنظیمات بخش همکاری در فروش به بخش مربوطه در پنل مدیریت خود مراجعه نمایید .

تنظیمات همکاری در فروش 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x