لوگوی sms.ir

راهنمای استفاده از ماژول باشگاه مشتریان

راهنمای استفاده از ماژول باشگاه مشتریان

در مقالات گذشته به شرح کامل امکانات ماژول باشگاه مشتریان و نکات کلیدی این ماژول پرداختیم.این ماژول با امکان ارسال به خطوط بلک لیست و ایجاد بانک اطلاعاتی از مشتریان شما یکی از پرکاربرد ترین ماژول های سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان می باشد. در این مقاله نحوه ی یک ارسال از باشگاه مشتریان را باهم به صورت تصویری انجام خواهیم داد.

 

مرحله ی اول : انتخاب و خرید خط

در مرحله نخست شما می بایست خط خدماتی را انتخاب نمایید. با کلیک بر روی گزینه ی انتخاب خط خدماتی ، خطوط خدماتی به شما نمایش داده می شود.

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می نمایید خط مد نظر از این قسمت انتخاب و با کسر هزینه ی راه اندازی خط از پنل پیامکی شما، خط فعال می گردد.

لازم به ذکر است تعداد پیامک های کسر شده تنها بابت هزینه ی فعالسازی ماژول بوده و شما می توانید به تعداد نامحدود از این خطوط پیامک به مخاطبان باشگاه مشتریانتان پیام کوتاه ارسال نمایید.

مرحله ۲ : تنظیمات عضویت مخاطب

پس ازخرید خط نیاز به تنظیمات باشگاه خود دارید.

با توجه تصویر فوق و توضیحات درج شده در آن شما می بایست کلیدواژه ثبت نام ، عدم ثبت نام و نام شرکت و یا فروشگاهتان را در قسمت تنظیمات مشخص نمایید. نمونه ی پر شده ی تنظیمات و محتوای پیامک ارسالی از باشگاه مشتریان به مخاطبانتان را نیز می توانید در این تصویر مشاهده نمایید. دقت نمایید کلید واژه هایتان را به گونه ایی انتخاب نمایید تا مجددا پس از افزودن مخاطبانتان مجبور به تغییر آن نباشید. زیرا با تغییر کلید واژه ها ، پیامک های تاییدیه مجددا برای مخاطبین باشگاه ارسال می گردد.

مرحله ۳ : افزودن مخاطبان به باشگاه

شما پس از تنظیم کلید واژه ها می توانید شماره های مخاطبین مد نظرتان را در قسمت مخاطبین باشگاه مشتریان سامانه پیامکیتان ذخیره نمایید. افزودن مخاطبان در حال حاضر به صورت تکی و کلیک بر روی گزینه ی افزودن مخاطب جدید میسر می باشد.

 

با توجه به تصویر فوق تنها فیلد اجباری شماره ی تلفن همراه بوده و می توان باقی فیلدها را به صورت دلخواه پر نمود.

شما می توانید با دانلود نرم افزار ویندوزی نیز شماره مخاطبانتان را نیز به راحتی در دفترچه تلفن مخاطبان باشگاه مشتریانتان بیافزایید.

مرحله آخر : ارسال پیامک

پس از وارد نمودن مخاطبین می توانید به آنان پیامک ارسال نمایید.

با انتخاب گزینه ی ارسال پیامک به مخاطبین ، متن پیامکتان را به مخاطبین ارسال نمایید. متن پیامک همانند ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن بوده و به شما امکان می دهد تا اطلاعات کاربرانتان را در متن پیامکتان درج نمایید.

امکان ارسال پیام از طریق نرم افزار ویندوزی سامانه پیام کوتاه نیز امکان پذیر بوده و شما می توانید با نوشتن متن پیامک ، پیام مدر نظرتان را مخاطبین باشگاه مشتریانتان ارسال نمایید.

دقت نمایید در ارسال پیامک به مخاطبینتان با استفاده از نرم افزار در ابتدای پیامکتان به صورت پیش فرض نام و نام خانوادگی مشتریان قرار می گیرد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x