لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

دلیوری خطوط پیامک انبوه

SMSMarketing

دلیوری خطوط پیامک انبوه

پس از ارسال پیامک های انبوه ، امکانی جهت مشاهده ی وضعیت پیامک های ارسال شده برای کاربران در سامانه های پیامکی وجود داشته که به این امکان مشاهده ی وضعیت ارسال یا همان دلیوری گفته می شود. رسیده و یا نرسیدن پیامک های شما به مخاطبینتان توسط دلیوری قابل مشاهده و امکان پذیر می باشد. در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان پس از ارسال با خطوط پیامکی  ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ امکان مشاهده ی وضعیت ارسال برای کاربران میسر می باشد . تنها کافیست از منوی گزارش ارسال و دریافت بر روی گزینه ی پیامک های ارسالی کلیک نموده و متن پیامک ارسالیتان را انتخاب نمایید.

با توجه به تصویر فوق با انتخاب گزینه ی گیرندگان شماره ی گیرندگان همراه با وضعیت پیامک ارسال شده شان قابل مشاهده می باشد.  در صورتی که گیرندگان شما از مخاطبین دفترچه تلفن پنل پیامکیتان انتخاب شده باشند می توانید نام گیرنده را نیز در این قسمت مشاهده نمایید.

ویژگی های بخش مشاهده ی دلیوری پیامک ها :

  • امکان جستجوی یک شماره ی خاص در میان شماره ها
  • امکان گرفتن خروجی اکسل به صورت کلی از کلیه دریافت ها
  • امکان فیلتر وضعیت های ارسالی و گرفتن خروجی از شماره های فیلتر شده

وضیعت های ارسالی :

ارسال به اپراتور () : ارسال شما در صف ارسال اپراتور قرار گرفته و  وضعیت آن در حال ارسال می باشد.

ارسال به اپراتور ( رسیده به گوشی ) : ارسال هایی که توسط اپراتور به دکل ارسال شده و شناسه ای جهت دریافت به اپراتور از دکل ارسال شده است.

ارسال به اپراتور ( رسیده به مخابرات ) : همان ارسال های رسیده به گوشی می باشند با این تفاوت که شناسه ای از دکل به اپراتور ارسال نشده است و وضعیت آن به رسیده به گوشی تغییر نکرده است . البته در برخی مواقع وضعیت این ارسال ها رسیده به گوشی نبوده و به عبارتی ۹۰ درصد این ارسال ها رسیده به گوشی می باشند.

ارسال به اپراتور  ( نرسیده به گوشی ) : ارسال ها توسط دکل انجام شده اما به دلیل نداشتن آنتن مخاطب ، خاموش بودن و یا غیر فعال بودن پیامک به دست وی نرسیده است. برخی مواقع نیز مشکل از دکل ارسال کننده ی پیامک می باشد.

ارسال به اپراتور ( نرسیده به مخابرات ) : این ارسال ها به اپراتور با موفقیت تحویل داده شده است اما به دلیل بروز اختلال و یا دلایل نامشخصی ارسال به دکل انجام نشده و ارسال های این مخاطبین ناموفق می باشد. لازم به ذکر است هزینه ی این پیامک ها به سامانه ها بازگشت داده نمی شود.

لیست سیاه مخابراتی ( بلک لیست ) : شماره هایی که خود صاحبین خط ، خط خود را جهت دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند. در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان در صورت ارسال ب خطوط ۱۰۰۰ و یا ۳۰۰۰ هزینه ی ارسال پیامک به این خطوط به سامانه بازگشت داده می شود.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x