لوگوی sms.ir

دلایل عدم تایید واریز در پرداخت های آنلاین

دلایل عدم تایید واریز در پرداخت های آنلاین

سامانه ارسال پیامک جامع ایده پردازان برای تمام کاربران خود دسترسی ارسال پیام تکی و انبوه را فراهم نموده است و با ارائه سامانه رایگان ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی توانسته است تا خدمات خود را با کمترین هزینه در اختیار کاربران خود قرار دهد.

کاربران گرامی سایت sms.ir با توجه به اینکه به چه صورت تمایل به ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی خود داشته باشند، می توانند با پرداخت هزینه پیامک خود از امکانات  ارسال بالک و یا تکی پیام کوتاه استفاده نمایند.

در این بین به منظور راحتی واریز مبالغ مورد نظر کاربران علاوه بر امکان واریز مبالغ به شماره حساب ها و یا شماره کارت های شرکت، امکان واریز مبلغ به صورت آنلاین نیز در سامانه قرار داده شده است.

در زمان واریز آنلاین زمانی مشاهده می شود که کاربر در همان زمان مشخص شده توسط درگاه بانک مربوطه، با خطای پرداخت مواجه شده است و نتوانسته است حساب خود را شارژ نماید.  در این مقاله شرایطی که موجب می شود تا واریز آنلاین شما نامعتبر باشد خدمتتان اعلام خواهد شد :

 

استفاده از کارت بانکی اشتباه

برای دسترسی واریز آنلاین می بایست حتما کارت شما عضو شبکه شتاب بوده و دارای رمز دوم بانکی باشد. در نظر داشته باشید با شماره اول کارت خود که از ن آآن برای دستگاه پوز و یا ATM استفاده می نمایید نمی توانید واریز آنلاین انجام دهید.

 

 

ورود اطلاعات اشتباه کارت بانکی

ممکن است شما در صفحه بانکی اطلاعات مهمی چون رمز دوم و یا حتی تاریخ انقضا را اشتباه وارد نموده باشید و همین موجب عدم اعتبار و تایید واریز شما باشد.

 

استفاده از ارتباط نا امن به اینترنت

استفاده از wi-fi  و یا استفاده از نت به صورت hotspot و یا استفاده از دیگر راه های ارتباط ناامن موجب می شود تا تنها به واسطه ارتباط نا امن شما به نت و طبیعتا صفحه پرداخت بانکی ، اطلاعات شما به عنوان شخص واقعی محسوب نشده و عملیات بانکی انجام نشود. بهتر است بدانید که امن ترین راه ارتباط به نت برای انجام عملیات بانکی استفاده از کابل مستقیم LAN می باشد.

 

تغییر در سرعت اتصال به صفحه بانکی

در زمان اتصال به صفحه پرداخت سامانه بانکی یک تغییر کوچک در سرعت اتصال شما به صفحه پرداخت باعث عدم تایید واریز بانکی شما خواهد بود. با توجه به اینکه ممکن است در زمان اتصال شما به صفحه بانکی یک سیستم واسط در بین ارتباط قرار گیرد ( این مورد با توجه به امنیت سامانه ایده پردازان بسیار کم است ) از طرف بانک؛ اتصال شما به صفحه پرداخت نا امن تلقی شده و پرداخت مورد قبول نخواهد بود.

 

در هر صورتی و به هر دلیلی اتصال شما به صفحه بانکی مورد تایید نباشد پرداخت شما تایید نشده و اعتبار سامانه ارسال پیامک شمتا افزوده نخواهد شد اما نگران مبلغ خود نباشید ….

در صورتی که مبلغ موردنظرتان از حساب شما کم شده باشد پس از چند ساعت از طرف بانک به کارت واریز کننده بازگردانده خواهد شد. در صورتی که پس از این مدت مبلغ بازگردانده نشد می توانید با کمک کارشناسان سامانه sms.ir و چک کردن اطلاعات حساب از طریق بانک مبلغ خود را بر روی کارت دریافت نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x