لوگوی sms.ir

دفترچه تلفن پنل پیامکی

پیشنهاد ویژه نمایندگی سامانه پیام کوتاه

دفترچه تلفن پنل پیامکی

یکی از اساسی ترین نیاز های هر سامانه ارسال پیامکی دفترچه تلفن می باشد .

دفترچه تلفن پنل پیامکی شماره های کاربر را در خود ذخیره می کند و زمانی که کاربر قصد ارسال پیامک به شماره های خودش را داشته باشد می تواند از دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک استفاده نماید . البته این مطلب قابل ذکر می باشد که در صورتی که کاربر لیستی از شماره موبایل ها را داشته باشد و بخواهد فقط یک بار به آن ها ارسال پیامک انجام دهد نیازی به استفاده از دفترچه تلفن پنل ندارد و کافیست شماره ها را copy کرده و داخل گیرندگان در مرحله ارسال پیامک paste نماید . پس زمانی بهتر است شماره ها در دفترچه تلفن پنل ذخیره شود که قصد ارسال پیامک به آن ها بیش از یک بار را داشته باشید .

استفاده از دفترچه تلفن پنل پیامک ایده پردازان سرعت ارسال پیامک شما را بالا می برد و نیازی به صرف وقت زیاد برای ارسال پیامک نخواهید داشت و فقط با چند کلیک ساده می توانید به تعداد کثیری از مخاطبانتان ارسال پیامک انجام دهید .

یکی از امکانات دفترچه تلفن پنل پیامکی sms.ir  ایجاد چند گروه در دفترچه تلفن می باشد که این امکان را به شما می دهد تا مخاطبان خود را گروه بندی نمایید .  در دفترچه تلفن پنل وارد کردن شماره ها هم به صورت تکی و هم با استفاده از فایل اکسل میسر می باشد و هنگامی که حجم زیادی از شماره ها را بخواهید وارد نمایید مطلوب است از فایل اکسل استفاده کنید .

یکی دیگر از مزیت های دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک ایده پردازان این است که به صورت خودکار شماره های تکراری را از فایل اکسل شما حذف می کند و چند بار یک شماره وارد سامانه نمی شود ، همچنین در وارد کردن تعداد شماره موبایل به دفترچه تلفن در این سامانه محدودیتی ندارید و به میزان دلخواه می توانید شماره های خود را وارد نمایید .

برای استفاده از برخی ماژول های پنل همانند ماژول تبریک تولد یا رویداد ، ارسال با نام به دفترچه تلفن ، عضویت خودکار در دفترچه تلفن ، عضویت خودکار در لیست سیاه و … بایستی اطلاعات افراد را در دفترچه تلفن پنلتان وارد نمایید تا بتوانید از این ماژول ها استفاده کنید .

در صورتی که کاربر sms.ir نیستید و تمایل به استفاده از سامانه ارسال پیامک ایده پردازان را دارید می توانید در سایت ذکر شده ثبت نام انجام دهید و پس از ورود به پنلتان در منو ، امکانات اولیه مورد نیاز زیر منو ، دفترچه تلفن از دفترچه تلفن سامانه استفاده نمایید .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x