لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

در انتخاب شماره اختصاصی ارسال پیامک به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ (1)

در انتخاب شماره اختصاصی ارسال پیامک به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ (۱)

جهت ارسال پیامک از سامانه پیامکی باید از یک شماره اختصاصی استفاده نمود و شما می توانید خط پیامکی ارسال خود را انتخاب نمایید .

اپراتور شماره های اختصاصی با یکدیگر تفاوت دارند و هرکدام مزایا و معایبی دارند که قبل از انتخاب خط پیامکی باید به آن ها توجه کرد و بهترین اپراتور را انتخاب نمود .

اپراتور های فعال کشور جهت ارسال پیامک شامل  ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۰۲۱ و … می باشد .

نکاتی که شما باید در انتخاب اپراتور مناسب ارسال پیامک به آن توجه کنید اعم از موارد زیر می باشد :

۱ – اپراتور مورد نظر محدودیت زمانی ارسال نداشته باشد : برخی از شماره های اختصاصی محدودیت زمانی ارسال دارند به طور مثال از ساعت ۸ شب تا ۷ صبح ارسال پیامک را انجام نمی دهند و این مورد کار را برای کاربرانی که در تمام طول روز باید پیامکشان ارسال شود سخت می کند ، مانند بانک ها که در هر ساعتی از شبانه روز برداشت از حساب انجام شود پیامکشان همان لحظه به دست مشتری برسد .

۲ –  اپراتور منتخب شما دلیوری دقیق ارائه دهد : یکی از مهم ترین مزایا برای یک اپراتور گزارش دقیق دلیوری می باشد که آن را به کاربر ارائه دهد ، این مورد از اساسی ترین معیار ها برای انتخاب یک شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد .

زمانی که یک اپراتور ارسال پیامک ، گزارش دلیوری را ساپورت نکند کاربر اطمینانی نسبت به ارسال خود نخواهد داشت .

۳ – اپراتور شماره اختصاصی پورتال پیگیری ارسال داشته باشد : برخی از اپراتور های ارسال پیامک پورتالی را به شرکت مادر ارائه می دهد تا اگر نیاز به پیگیری ارسال انجام شده وجود داشت بتوانند وضعیت ارسال را به کاربر اعلام نمایند و این مورد کمک شایانی در مواقع اختلال به کاربران می کند .

۴ – اختیار در انتخاب شماره اختصاصی را به شما بدهد : زمانی که شما قصد خرید شماره اختصاصی را داشته باشید سه حالت به وجود می آید :

الف) می خواهید تمام شماره اختصاصی را خودتان انتخاب نمایید .

ب) همین که شماره رند باشد برایتان کافی است و شماره خاصی مد نظرتان نمی باشد .

ج) ارقام شماره اختصاصی برای شما اهمیتی ندارد .

همه ی اپراتور ها به شما اجازه انتخاب تمامی ارقام را نمی دهند برخی از آن ها سرشاخه دارند و باید از میان سرشاخه ها یکی را انتخاب نمایید و پس از انتخاب سرشاخه شماره دلخواه خود را وارد نمایید .

ادامه مطلب در مقاله بعدی ارائه خواهد شد .

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x