لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

در انتخاب شماره اختصاصی ارسال پیامک به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ (2)

Favourites sms

در انتخاب شماره اختصاصی ارسال پیامک به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ (۲)

به طور مثال شما یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی از اپراتور ۳۰۰۰ را می خواهید خریداری نمایید و  سرشاخه های  ۴۸۴۸ ، ۹۲۵۱ ، ۳۴۶۸ و … موجود می باشد ، شما سرشاخه ۴۸۴۸ را انتخاب کرده اید و ارقام دلخواهتان ۱۱۶۴۱۱ می باشد در نهایت شماره شما بدین صورت می شود : ۳۰۰۰۴۸۴۸۱۱۶۴۱۱ ( البته باید شماره آزاد باشد تا به شما تعلق گیرد اگر شماره انتخابی شما متعلق به کاربر دیگری باشد باید یا سرشاخه را تغییر دهید یا شماره دلخواه خود را با ارقام دیگر جایگزین نمایید )

اما همه ی اپراتور ها سرشاخه ندارند و بعضی از آنها بعد از سرشاخه اصلی اپراتور کاملا ارقام آن توسط شما تعیین می شود به طور مثال شما می خواهید شماره موبایلتان (۰۹۱۲۰۲۲۳۱۲۰) در شماره اختصاصی ارسال پیامکتان نیز باشد و سرشاخه آن از اپراتور ۱۰۰۰ باشد شماره به صورت زیر به شما ارائه می شود :۱۰۰۰۹۱۲۰۲۲۳۱۲۰

اگر هم ارقام خط پیامکی شما اهمیتی برای شما ایجاد نکند می توانید از خطوط غیر سفارشی استفاده نمایید که برخی از اپراتور های ارسال پیامک این امکان را به شما می دهند . شماره ای که شما دریافت خواهید کرد کاملا اتفاقی به شما تعلق می گیرد و ارقام آن به صورت رندم انتخاب می شود .

پس در انتخاب شماره اختصاصی پنل پیامکی باید بدانید که شماره دلخواه داشتن یا نداشتن چه میزان برای شما اهمیت دارد و پس از آن اقدام به خرید نمایید . ( لازم به ذکر است که ارقام کم یا زیاد شماره پیامکی شما و رند بودن یا نبودن خط اختصاصی در ارسال های شما تاثیری نداشته و یک شماره ۱۴ رقمی غیر رند از یک اپراتور مانند شماره ۸ رقمی رند از همان اپراتور ارسال انجام میدهد و روی کیفیت ارسال شما تاثیری ندارد . )

۵ – هزینه شماره های بلک لیست مخابرات را اتوماتیک به حسابتان برگشت بدهد : هنگامی که شما ارسال پیامک انجام می دهید تعدادی از شماره ها به دلیل بستن اس ام اس تبلیغاتی خود پیامتان را دریافت نخواهند کرد که برخی از اپراتور ها این هزینه را به صورت اتوماتیک به حساب شما برگشت می دهند و بعضی از آن ها هزینه را حساب می کنند و بازگشت اعتبار ندارند . این موضوع می تواند برای شما حائز اهمیت باشد زیرا درصد بالایی از ارسال های شما بلک لیست مخابرات می باشد و پیام تبلیغاتی شما به دستشان نخواهد رسید .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x