لوگوی sms.ir

دریافت پیامک

ExpensiveOrCheap

دریافت پیامک

بسیاری از اصناف از سامانه های پیامک انبوه جهت دریافت پیام از مشتریان و مخاطبانشان استفاده می نماید. به عبارتی هدف اصلی آنان از راه اندازی پنل های پیامکی ، دریافت سامانه و خطی با امکان مشاهده ی پیامک های دریافتی می باشد.

به طور مثال بسیاری از فروشندگان کالا به خریداران خود اعلام می نمایند تا جهت شروع گارانتی کالای خود شماره گارانتی را به شماره پیامکی فروشگاه و یا شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی ارسال نمایند. این کار علاوه بر امکان ایجاد بانک شماره ی مشتریان برای فروشنده ، ارسال پیامک ها تخفیف و یا شروع جشنواره ها ، اطلاع رسانی اتمام گارانتی و از این قبیل پیامک ها را جهت حفظ مشتریان برای فروشندگان فراهم می سازد. علاوه بر موارد ذکر شده می توان امکان ارزیابی کالا ها و  خدمات ، برگزاری مسابقه و ارتباط با مشتریان را  برای آنان فراهم نمود که نتیجه ی این امکانات ارتقا و حفظ مشتریان وفادار می باشد.

سامانه پیامک انبوه شرکت ایده پردازان بدون هیچ هزینه ای بستر دریافت و مشاهده ی پیامک ها را با امکان ذخیره شماره ی ارسال کنندگان و گروه بندی آنان به وسیله ماژول دفترچه تلفن فراهم می سازد. تنها کافیست با ثبت نام رایگان و دریافت خط هدیه ١۴ رقمی و ارائه ی آن خط به مخاطبانتان ، پیامک های دریافتیتان را از طریق منوی گزارش پیامک های ارسالی و دریافتی گزینه ی پیامکهای دریافتی مشاهده نمایید.

 

پیشنهاد ما به شما:

می توانید از ماژول منشی پیامکی ، ارسال پاسخ تبلیغاتی ، کدخوان و گارانتی ، مسابقه و نظرسنجی و عضویت در دفترچه تلفن جهت ارائه ی خدماتی نوین به مخاطبینتان استفاده نمایید. به طور مثال ماژول پاسخ تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد تا مخاطبان شما پس از ارسال پیامک ، از سامانه پیامکیتان یک پیامک با محتوای مشخص شده از شما به صورت اتوماتیک دریافت نمایند. ( مثل : با تشکر از پیامک شما . موفق باشید )

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد امکان ذخیره ی شماره ها در دفترچه تلفن سامانه پیامکتان میسر می باشد. تنها کافیست بر روی متن پیامک ارسالی کلیک نموده و گزینه ی افزودن به دفترچه تلفن را انتخاب نمایید.

 

با توجه به تصویر فوق از طریق گزینه ی انتقال می توان فایل ذخیره ی پیامک دریافتی را تغییر داد. به عبارتی می توانید با استفاده از ماژول مدیریت پوشه های سامانه پیامکی تان ، پیامک های دریافتی تان را تفکیک نمایید به طور مثال انتقادات و پیشنهادات را در یک فایل و کدهای گارانتی را در فایل دیگر ذخیره نمایید.

از پیامک های دریافتیتان بصورت ماهانه خروجی اکسل بگیرید . لازم به ذکر است کلیه پیام ها در سامانه پیامکیتان آرشیو می گردد و هر زمان که نیاز داشته باشید نیز می توانید خروجی مد نظرتان را به همکاران پشتیبان اعلام نموده و دریافت نمایید اما ذخیره ی آنان به صورت فایل اکسل توسط خودتان خارج از لطف نبوده و همواره آرشیوی با حجم کم در کامپیوترتان وجود دارد. برای دریافت خروجی وارد بخش پیامک های ارسالی شده و گزینه ی خروجی کلی اکسل را انتخاب نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۱]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
کریمی
کریمی
2 years ago

سلاممن می خواهم پیامکهای دریافتی را در اکسل بانک اطلاعاتی داشته باشم  چه باید بکنم؟

مشاوره رایگان 0212853
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x