لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

دریافت پنل پیامکی حقوقی

تاخیر در رسیدن پیامک به گوشی

دریافت پنل پیامکی حقوقی

شرکت ها و موسسات حقوقی جهت ارائه خدمات به کارمندان و یا مشتریان خود از سامانه های پیامک انبوه به صورت مستقیم از طریق وب و یا از طریق وب سرویس با اتصال به نرم افزارهای درون شبکه ای خود مانند باشگاه مشتریان و از این قبیل اقدام به ارسال پیامک های گروهی می نمایند. در این مقاله روش دریافت پنل های حقوقی را برای اشخاص حقوقی که تمایل به دریافت سامنه های پیامکی دارند خواهیم پرداخت.

شرکت ایده پردازان در حال حاضر یک سامانه ی پیامکی به صورت رایگان به کاربران خود ارائه می نماید. شما می توانید جهت دریافت پنل پیامکی در ایتدا ثبت نام را به صورت آنلاین و یا با ارسال عدد ۱ به ۳۰۰۰۷۷ انجام داده و جهت تکمیل اطلاعات در فیلد شرکت نام شرکت ، موسسه ، مدرسه و یا سازمان حقوقی تان را درج نمایید.

آدرس و کدپستی و یا شماره تلفن درج شده می بایست با اطلاعات شرکت یکسان و به صورت کامل و صحیح وارد گردد.

 دقت نمایید برای تمامی سامانه های حقوقی نیز می بایست اطلاعات یک شخص به عنوان نماینده ارائه گردد.  پیشنهاد می نماییم این شخص مدیرعامل و یا یکی از کارکنان ثابت شرکت باشد تا در صورت تغییر فرد مشکلی در بازیابی اطلاعات به وجود نیاید.

نکته ) شماره ی همراه وارد شده ، نام کاربری شما می باشد. لذا در صورت امکان حتما شماره ی مدیر عامل و یا شخص غیر متغییری در شرکت را جهت این فیلد انتخاب نمایید. ( به طور مثال ارسال رمز عبور فراموش شده و یا اطلاعات مهم به این شماره ی همراه  انجام می گردد. )

پس از تکمیل اطلاعات نماینده و شرکت به مرحله آپلود مدارک خواهید رسید . لازم به ذکر است آپلود کلیه مدارک الزامی بوده و در صورت آپلود تصاویری غیر از مدارک درخواستی پنل پیامکی شما فعال نمی گردد. در این قسمت مدارک حقوقی زیر را می بایست آپلود نمایید.

  1. کارت ملی نماینده : شخصی که در مرحله ی گذشته وی را به عنوان نماینده معرفی نموده و کد ملیشان را درج کرده اید.
  2. روزنامه رسمی : تصویر روزنامه رسمی شرکت . ( در صورت امکان کادر مربوط به اطلاعات شرکت علامت گذاری شود. )
  3. آگهی تاسیس : تصویر آگهی تاسیس دارای آدرس و کدپستی . ( در صورتی که بجای آگهی تاسیس سربرگ رسمی شرکت را که دارای آدرس و کدپستی می باشد آپلود نمایید نیز مورد تایید می باشد. )

حجم تمامی تصاویر آپلود شده می بایست زیر ۲۰۰ کیلو بایت بوده و فرمت آن jpg باشد.

پس از فعال شدن پنل امکان ارسال پیامک میسر می گردد. همچنین از آنجا که سامانه ی پیامکی ایده پردازان رایگان بوده و تمدید آن نیز رایگان می باشد نیازی به عقد قرارداد برای شرکت های حقوقی نبوده و با طی کردن مراحل گفته شده می توانید از سامانه پیامک تان استفاده نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x