لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

خط اختصاصی متناظر با موبایل یا تلفن ثابت

خط اختصاصی متناظر

خط اختصاصی پیامک شما می تواند با موبایل یا تلفن ثابت شما متناظر باشد ، مثلا اگر شماره موبایل شما ۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ می باشد ، شماره خط پیامکی ۱۰۰۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ را می توانید تهیه نمایید ، البته با توجه به اینکه اپراتورهای پیام کوتاه مانند ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰۲ ، ۵۰۰۰۱ و … اکثرا چنین امکانی را ارائه نمی دهند ، این امکان در خطوط ۱۰۰۰ فراهم می باشد .

البته از اپراتور ۳۰۰۰ هم می توان خط پیامکی مشابه خط موبایل شما تهیه نمود ، مثلا یکی از سرشاخه های پیامکی مانند ۳۰۰۰۴۸۳۱ را انتخاب نمایید و شش رقم پایانی شماره موبایل خود را انتهای این خط قرار دهید ، یعنی خط شما با تعداد ۱۴ رقم شماره می شود ۳۰۰۰۴۸۳۱۲۳۴۵۶۷ که کاملا مشابه شماره موبایل شما می باشد .

در سایر اپراتورهای پیامک نیز چنین امکانی وجود دارد و شما می توانید یک خط اختصاصی متناظر یا مشابه خط موبایل خود داشته باشید .

خط اختصاصی متناظر

اگر می خواهید تلفن ثابت خود را داشته باشید ، چندین راهکار وجود دارد ، مثلا اگر خط تلفن چهار رقمی یا ۸ رقمی تهران دارید مانند ۰۲۱۲۸۵۳ یا ۰۲۱۲۲۱۱۴۶۹۷ می توانید خط پیامکی آنرا نیز داشته باشید یعنی خط ۰۲۱۲۸۵۳ یا ۰۲۱۲۲۱۱۴۶۹۷ می شود خط پیامکی شما ، با این خط اختصاصی می توانید هم ارسال و هم دریافت پیام کوتاه داشته باشید ، البته هیچ نیازی به تلفن ثابت نیست و برای اطلاع بیشتر متن ارسال پیامک با تلفن ثابت را مطالعه نمایید .

راهکار دیگر این است که یک خط مشابه خط مورد نظر خریداری نمایید ، مثل ۱۰۰۰۰۲۸۵۳ یا ۱۰۰۰۲۲۱۱۴۶۹۷ یا ۱۰۰۰۲۱۲۲۱۱۴۶۹۷ ، اگر تلفن شما تهران نمی باشد ، مثلا ۰۵۱۱۱۲۳۴۵۶۷ می باشد ، یک خط مشابه ۱۰۰۰ یا از سایر اپراتورهایی که ممکن بود خریداری و فعال نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x