لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

خط اختصاصی اس ام اس

خط اختصاصی اس ام اس

با ارزانترین قیمت ممکن خط اختصاصی اس ام اس داشته باشید ، آیا شما هم خط اختصاصی اس ام اس دارید ؟ چرا باید یک خط پیامکی داشته باشید ؟ چگونه یک خط اختصاصی داشته باشید ؟ اینها سئوالاتی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد .

آیا شما هم خط اختصاصی اس ام اس دارید ؟

شما به مشتریان خود پیامک تبلیغاتی ارسال می کنید و آنها در پاسخ به پیامک تبلیغاتی شما سئوالات یا درخواست هایی دارند برای اطلاع از پیامک های دریافتی باید یک خط اختصاصی پیامک مانند ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ داشته باشید ، در برخی سامانه های پیام کوتاه خطوط عمومی ارائه می شود ، کیفیت ارسال از خطوط عمومی با خطوط اختصاصی متفاوت نمی باشد ، اما اینکه شما دریافت پیامک ندارید یکی از عیب های مهم خطوط عمومی می باشد و نکته دیگر این است که شما باید یک خط اختصاصی داشته باشید تا مشتریان شما بتوانند با شما در ارتباط باشند و شماره پیامکی شما را در گوشی خود ذخیره نمایند ، زمانیکه شما از خط عمومی استفاده می کنید ، ممکن است که گیرنده پیام کوتاه ، متن دیگری از همان شماره ای که شما با آن پیامک فرستاده اید ارسال کند ، که در این حالت ذخیره شماره پیامکی در گوشی گیرنده بی معنی خواهد بود .

چرا باید یک خط پیامکی داشته باشید ؟

مشتریان شما علاقه دارند که با شما در ارتباط باشند و شما نیاز دارید که با مشتریانتان در ارتباط باشید ، از انتقادات و پیشنهادات آنها مطلع شوید ، از انتقادات و پیشنهادات پرسنل خود آگاه شوید ، به طور مستقیم و بدون واسطه با مشتری خود در ارتباط باشید ، برای هر ارتباط بدون واسطه ای نیازمند یک خط پیامکی هستید ، مخاطبان شما می توانند از طریق خط اختصاصی شما کلام خود را به شما منتقل کنند ، بدون اینکه واسطه ای در کار باشد ، داشتن یک خط اختصاصی اس ام اس مانند داشتن یک ایمیل است ، همانطور که شما باید ایمیل و سایت داشته باشید ، باید یک خط پیامکی هم داشته باشید .

چگونه یک خط اختصاصی داشته باشید ؟

شما می توانید یک خط اختصاصی پیام کوتاه از ایده پزدازان الکترونیک تهیه نمایید ، قیمت خطوط بر حسب تعداد اعداد و رند بودن شماره ، متغیر می باشد ، مثلا یک خط ۱۴ رقمی ارزان تر از یک خط ۸ رقمی می باشد ، برای اطلاع از قیمت های به روز خطوط اختصاصی پیام کوتاه به بخش خط اختصاصی در سایت مراجعه نمایید یا اینجا را کلیک نمایید .

 

خط اختصاصی اس ام اس

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x