لوگوی sms.ir
ebService

وب سرویس

crayon-faq

نمونه کد وب سرویس پیام کوتاه

در صورتی که برنامه نویس هستید و قصد دارید از پیام کوتاه در سایت نرم افزار خود استفاده نمایید، بهترین راه انجام این کار استفاده از وب سرویس است. هر وب سرویس مستنداتی دارد که در صورت وجود، کمک شایانی به استفاده از متدها و اطلاع از خطاهای اعلام شده خواهد کرد. مهم نیست که به چه زبانی برنامه نویسی می کنید، وب سرویس یک زبان بین المللی است که بدون درنظر گرفتن زبان برنامه نویسی پروژه شما، امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد

                        const string username = "username";
                        const string password = "password";
                        const string from = "500022853";
                        const string to = "09121234567";
                        const string text = "سامانه پیام کوتاه sms.ir";
                        const bool status = true;
                      

فعالسازی سامانه پیامک در کمتر از یک دقیقه

برای فعالسازی سامانه پیامک، فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تلفن همراه خود عدد 1 را به لاتین به شماره پیامک 300077 ارسال نمایید و سپس با نام کاربری و رمز عبوری که دریافت می کنید وارد سامانه پیامک شوید پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب شماره می توانید سامانه خود را شارژ و آن را تست کنید.

برای ثبت نام سریع شماره همراه خود را وارد نمایید.
اگر قبلا ثبت نام کرده ایده برای ورود کلیک کنید

ورود به محیط سامانه پیام کوتاه و استفاده از امکانات آن

پس از ثبت نام در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان و فعالسازی ٬ با وارد کردن نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور می توانید وارد سامانه پیامک شوید ٬ پس از ورود و تکمیل اطلاعات فردی و فعالسازی خط پیامکی می توانید از امکانات سامانه پیامک بهره مند شوید .

پس از ثبت نام میتوانید از این فرم برای ورود استفاده نمایید.
اگر هنوز ثبت نام نکرده ایده برای ثبت نام کلیک کنید
وب سرویس sms.ir
وب سرویس sms.ir

متدهای پیامک انبوه

متدهای پنل انبوه و نمونه کدهای قرار داده شده است تا به آسانی بتوانید به امکانات داخل سامانه انبوه دسترسی داشته باشید می توانید با استفاده از متد های قرار داده شده در این بخش مخاطبین خود را اضافه نمایید ارسال پیامک داشته باشید، گزارشات ارسال خود را بررسی کنید، از اعتبار خود مطلع شوید.

وب سرویس sms.ir

PHP

نمونه کد PHP با توجه به وجود سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا ، وردپرس ، جوم شاپینگ و … یکی از پرکاربردترین نمونه کدهای ارسال پیامک می باشد ، اما این نکته را نیز باید متذکر شویم که ماژول های آماده برای وردپرس و جوملا و … در بخش افزونه های پیامکی آماده و قابل دانلود می باشد و در صورتی که نیازی متمایز و خاص ندارید می توانید از همین افزونه های پیامکی آماده استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

#C

برنامه نویسانی که با زبان C# و یا .NET پروژه های خود را پیاده سازی می کنند، می توانند به راحتی از وجود داکیومنت ساده و روان این زبان برنامه نویسی اتصال پروژه های خود را به ارسال و دریافت پیامک انجام دهند. DLLهای تعریف شده درNuget Package دسترسی به متدها و برنامه های آماده و نوشته شده را نیز آسان و کارآمد کرده است. رسال پیامک را برایتان آسان می سازد.

وب سرویس sms.ir

HTTPPost

گاهی ممکن است پروژه شما طوری باشد که تنها ارسال پیامک برای شما اهمیت داشته باشد و نیازی به هیچ امکان دیگری نداشته باشید. متد HTTPPost از جمله متدهای ساده و کاربردی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. در هرجا که نیاز به ارسال پیامک داشتید این متد را فراخوانی کرده و تنها متن و سایر موارد قابل تغییر را جایگزین نمایید.

وب سرویس sms.ir

Laravel

پکیج کامل برای استفاده در وب سایت های ساخته شده تحت فریمورک Laravel . این پکیج دارای پنل مدیریتی می باشد. می توانید آموزش نصب و تنظیمات آن را مطالعه نمایید

وب سرویس sms.ir

Wordpress

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Wordpress را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

وب سرویس sms.ir

Joomla

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Joomla را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

وب سرویس sms.ir

Prestashop

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Prestashop را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

opencart

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Opencart را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

Woocommerce

پلاگین آماده فروشگاه ساز Woocommerce را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

وب سرویس sms.ir

whmcs

پلاگین آماده ارسال پیامک در whmcs این روزها جزو بهترین مدیریت خدمات هاستینگ به حساب می آید.

همراه بهترین ها هستیم
درباره ما بیشتر آشنا شو

crayon-faq

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

  مشاوره رایگان 0212853