لوگوی sms.ir

خدماتی کردن خط پیامکی یا ماژول باشگاه مشتریان؟

ارسال مناسبتی

خدماتی کردن خط پیامکی یا ماژول باشگاه مشتریان؟

با توجه به اینکه امکان ارسال پیامک خطوط تبلیغاتی به شماره های بلک لیست میسر نمی باشد و بسیاری از ارگان ها و اصنافی که ارسال پیامک انبوه به تمامی مخاطبین شان حتی افرادی که در لیست سیاه مخابراتی می باشند برای آنان ضروری می باشند ، خدماتی کردن خطوط تبلیغاتی به آنان پیشنهاد می گردد. در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان به دو طریق می توان از این خطوط خدماتی استفاده نمود. ۱. ماژول باشگاه مشتریان ۲. خدماتی نمودن خطوط تبلیغاتی . در این مقاله به شرح این دو امکان و تفاوت آنان می پردازیم تا کاربران محترم بتوانند به سهولت نیاز خود را جهت ارسال به خطوط لیست سیاه برآورده سازند.

حقیقی یا حقوقی

شما می توانید خط اختصاصی خود را با پر نمودن فرم تعهد نامه ی مختص به آن خط و ارسال آن به اپراتور خدماتی نمایید. دقت نمایید خط شما می بایست حتما حقوقی بوده و فرم تعهد نامه نیز بر روی سربرگ و همراه با مهر و امضا باشد. در صورتی که این امکان برای شما میسر نمی باشد باشگاه مشتریان این امکان را به شما ارائه می دهد تا چه به صورت حقیقی و یا حقوقی بتوانید به افراد بلک لیست نیز پیامکتان را ارسال نمایید. شما تنها با خرید یکی از خطوط عمومی باشگاه مشتریان می توانید به آسانی بدون نیاز به پر نمودن فرم تعهد نامه به شماره های لیست سیاه پیامکتان را ارسال نمایید. به عبارت دیگر تنها راه ارسال پیامک به بلک لیست برای اشخاص حقیقی باشگاه مشتریان می باشد که این امکان برای اولین بار در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان فعال گردیده است.

اختصاصی یا عمومی

خطوط باشگاه مشتریان عمومی می باشند و تنها امکان ارسال پیامک از این خطوط میسر می باشد ( عدم امکان دریافت پیامک ) . شما می توانید خط اختصاصی تان را در صورت نیاز به دریافت پیامک به کاربران باشگاه مشتریانتان اعلام نمایید و یا خط اختصاصی خودتان را خدماتی نمایید تا امکان ارسال و دریافت پیامک از یک خط خدماتی برای شما امکان پذیر باشد.

زمان ارسال

خدماتی نمودن خطوط تبلیغاتی زمان بر می باشد. زمان اعلام شده برای خدماتی نمودن خطوط ۳۰ الی ۴۰ روزکاری می باشد . در صوری که برای ارسال پیامک به خطوط بلک لیست عجله دارید باشگاه مشتریان این امکان را می دهد تا پس از فعالسازی ماژول پیامک ها ی مد نظرتان را بدون اتلاف زمان ارسال نمایید.

خرید خط

امکان خدماتی نمودن خطوط برای اپراتورهای ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ میسر می باشد لذا در صورتی که از خطوط دیگری در سامانه پیام کوتاه استفاده می نمایید جهت خدماتی نمودن می بایست یک از از اپراتورهای اعلام شده خریداری نمایید و یا یک خط از ماژول باشگاه مشتریان را فعال نموده و با آن پیامک های مد نظرتان را به مخاطبانتان ارسال نمایید.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x