لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

خدماتی نمودن خطوط 021

خدماتی نمودن خطوط ۰۲۱

اگر قصد خرید شماره های پیامکی ۰۲۱ و یا ۰۲۶ را داشته و می خواهید پیامک شما به تمامی افراد ارسال گردد مطالعه این مقاله را به شما کاربر محترم شرکت ایده پردازان پیشنهاد می کنیم.

خط های پیامکی اپراتور آسانک ( ۰۲۱-۰۲۶ ) به ۲ صورت حقیقی و حقوقی صادر می شوند. حقیقی و حقوقی بودن خطوط با توجه به قبض شماره تلفن صادر شده و از سمت مخابرات مشخص می شود. به طور مثال اگر قبض تلفن شماره ی درخواستی شما به اسم شخص باشد حقیقی و اگر به اسم شرکت باشد حقوقی می باشد. کلیه ی خطوط اپراتور در ابتدا تبلیغاتی بوده و امکان ارسال پیامک با خطوط تبلیغاتی به شماره های بلک لیست مخابراتی میسر نمی باشد. شماره های بلک لیست یا لیست سیاه مخابراتی شماره هایی هستند که صاحبین خط ، شماره ی همراه شان را مسدود کرده اند تا پیامک تبلیغاتی دریافت ننمایند. به طور مثال شما می توانید با ارسال عدد ۱ به شماره ی ۸۹۹۹ خط همراه اولتان خود را در لیست سیاه مخابرات قرار داده و پیامک های تبلیغاتی را دریافت ننمایید.

حال با توجه به افزایش شماره های لیست سیاه مخابراتی بسیاری از شرکت ها و یا اشخاص که محتوای پیامک آنان تبلیغاتی نمی باشند با مشکل ارسال پیامک های خود با محتوای اطلاع رسانی مواجه می باشند. به طور مثال بانک ها ، اداره های و کلیه سازمان های حقوقی و از این قبیل

حال جهت رفع این مورد شما می توانید خط خود را از حالت تبلیغاتی به خط خدماتی تبدیل نمایید. خدماتی شدن خطوط اپراتور آسانک به دو صورت امکان پذیر می باشد.

خطوط حقوقی اپراتور آسانک (۰۲۱ ۰۲۶ )

فرم مربوط به خدماتی نمودن را از اینجا دانلود نموده و کلیه ی قسمت های حقیقی و حقوقی را پر نمایید.

دقت نمایید نامه تعهد نام حتما می بایست در سربرگ و با مهر شرکت پر شده و ارسال گردد.

پر کردن تمامی بندها الزامی می باشد.

خطوط حقیقی اپراتور آسانک (۰۲۱ ۰۲۶ )

خدماتی نمودن خطوط حقیقی تنها زمانی که نام شخص صاحب قبض در اساسنامه و یا روزنامه ی رسمی یک شرکت به عنوان مدیرعامل و یا رئیس هیئت مدیره معرفی شده باشد امکان پذیر می باشد.

در صورتی که مورد ذکر شده شامل خط شما می باشد می توانید با دانلود فرم از اینجا و پر نمودن تمامی بندها و معرفی صاحب قبض یه عنوان نماینده ی شرکت در فرم مذکور ، اقدامات لازم را جهت خدماتی نمودن خط مبذول نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x