لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی ، همانطور که از اسمش پیداست برای ارسال پیامک های خبری یا اطلاع رسانی مورد استفاده قرار میگیرد ، خبرهایی که از طریق پیامک ارسال می شوند باید دارای خصوصیات زیر باشند :

کوتاه بودن خبر پیامکی :

خبر پیامکی شما باید کوتاه باشد ، در حدی که در ۷۰ یا ۱۴۰ کاراکتر خلاصه شود ، یعنی یک یا دو پیامک ، خبرهای با تعداد پیامک بیشتر خیلی جذاب نیستند ، زیرا قطعا کاربر نیاز به خبرهای کوتاه و خلاصه داشته که در خبرنامه پیامکی شما عضو شده است ، اگر هدف آن شخص مطالعه خبرهای طولانی بود قطعا از این سرویس پیامکی استفاده نمی کرد .

رساندن مفهوم خبر در sms :

باید بتوانید در تعداد کاراکتر مذکور مفهوم خبر را برسانید ، این مفهوم باید شامل مهمترین رویداد خبر باشد ، مثلا ممکن است بنویسید : “تیم ملی والیبال در لیگ جهانی رتبه چهارم را کسب کرد” یا بنویسید “تیم ملی والیبال در لیگ جهانی نتوانست رتبه یک تا سوم را بگیرد” شاید مفهوم دو پیامک ذکر شده تقریبا یکی باشد ، اما پیامک اول مفهوم اصلی را در بر دارد و مفهوم پیامک دوم را نیز دارد .

ارائه لینک در اس ام اس :

اگر خبر پیامکی شما متن کاملتری را در اینترنت دارد ، حتما لینک متن اصلی را نیز ذکر نمایید تا شخص گیرنده بتواند متن کامل خبر را در اینترنت مطالعه نماید .

امکان عضویت در خبرنامه پیامکی :

این امکان را به مشتریان خود بدهید که بتوانند با ارسال یک پیامک ، یا عضویت در سایت شما ، یا با استفاده از یک باکس در سایت شما در خبرنامه پیامکی شما عضو شوند و پیامک مورد نظر خود را دریافت نمایند ، ماژول عضویت در خبرنامه پیامکی ، توسط بخش طراحی سایت ایده پردازان ، برای جوملا قابل ارائه می باشد .

امکان لغو عضویت در خبرنامه پیامکی :

لغو عضویت در خبرنامه پیامکی باید خیلی ساده باشد و کاربر به راحتی عضویت در خبرنامه ، بتواند از این اشتراک انصراف دهد ، این کار برای جلوگیری از ایجاد مشتریان ناراضی می باشد .

ارسال پیامک منظم :

اگر قرار است که روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا به هر شکل دیگری برای افراد پیامک ارسال نمایید ، حتما طبق همین برنامه اعلامی پیامک مورد نظر را ارسال نمایید و از ارسال های نامنظم خودداری فرمایید ، این کار را می توانید با ماژول ارسال زماندار سامانه پیامک ایده پردازان انجام دهید .

ارسال پیامک های خبری لحظه ای :

این پیامک ها بسیار جذاب هستند و اگر بتوانید در لحظه وقوع برخی اخبار ، مثلا بلافاصله پس از زدن گل توسط یک تیم در یک بازی فوتبال ، اخبار را به دست مخاطبان برسانید ، مخاطبان شما بسیار از این بابت خرسند خواهند شد .

خبرنامه پیامکی

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x