لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

حداقل شارژ پیامکی که می توان خریداری کرد ؟

شارژ پیامک

اگر هنوز سامانه پیامک ایده پردازان را خریداری نکرده اید ، حتما این سئوال برای شما پیش آمده است که حداقل شارژ پیامکی که می توانیم خریداری کنیم چقدر است ؟

در برخی از سامانه های پیام کوتاه کشور ، این اجبار وجود دارد که شما باید حداقل خریدی داشته باشید ، مثلا ۱۰۰ هزار تومان شارژ اولیه خریداری نمایید ، اما در سامانه پیامک ایده پردازان برای ارسال پیامک اولیه ، نیازی نیست که شارژ زیادی خریداری نمایید .

شما می توانید یک مقدار کمی مثلا هزار پیامک ، یا حتی صد پیامک خریداری نمایید ، ارسال تست انجام دهید و در صورت رضایت میزان بیشتری شارژ خریداری نمایید .

خرید شارژ بیشتر به نفع شماست ، یعنی شما هرچه شارژ بیشتر خریداری نمایید ، تعرفه ارزان تری خواهید داشت ، مثلا اگر ده هزار پیامک خریداری نمایید از هزار پیامک ارزان تر خواهد بود .

در هنگام خرید سامانه پیامک در حال حاضر (۱۲ مرداد۱۳۹۳) ۵ پیامک رایگان جهت تست اولیه به شما داده می شود ، تا بتوانید چند عدد ارسال تست داشته باشید ، سپس اقدام به خرید شارژ نمایید .

با توجه به توضیحات فوق کاملا مشخص است که برای خرید شارژ سامانه پیام کوتاه نیازی نیست که از ابتدا سرمایه گذاری بزرگی داشته باشید ، اگر اطمینان ندارید که آیا پیامک تبلیغاتی برای کار شما پاسخگو هست یا خیر ، می توانید ابتدا میزان کمی شارژ خریداری نمایید و ارسال انجام دهید ، در صورتی که این ارسال برای شما بازخورد داشت ، می توانید از دفعات آتی شارژ بیشتر خریداری نمایید ، البته بسته به شغل شما توقع نداشته باشید که بتوانید با ارسال هزار پیامک ظرف مدت کوتاهی بازخورد خوبی داشته باشید ، قطعا باید تعداد بیشتر در دفعات بیشتر ارسال اس ام اس داشته باشید تا به نتیجه بهتری برسید ، البته در برخی از شغل ها شما با ارسال یک پیامک هم بازخورد میگیرید ، اما اکثرا این شغل ها کالا یا خدمات عمومی دارند که به درد همه می خورد ، یا اینکه هدفمند پیامک ارسال می کنند ، که به دست مخاطبان واقعی خودشان می رسد .

کارشناسان ایده پردازان همواره با تلفن ویژه ۰۲۱۲۸۵۳ پاسخگوی سئوالات شما در این زمینه هستند .

شارژ پیامک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x